Cultura generală face diferența!

CE ESTE CUGET?

Olimpiada de Cultură Generală a Tinerilor Clujeni este un proiect unic în România, care încurajează dezvoltarea culturii generale a tinerilor și premiază curiozitatea și pasiunea pentru cunoaștere și educare.

Dacă ai între 14 și 25 de ani și locuiești, studiezi sau lucrezi în Cluj-Napoca, atunci ești candidatul ideal!

Înscrie-te și tu la cea de-a 4-a ediție CuGeT și poți câștiga premii în bani în valoare totală de 19.000 de lei, abonamente la festivaluri, evenimente culturale și multe altele!

Și, desigur, vei primi titlul de atotștiutorul orașului!

 

 

 

Află mai multe!

 

Olimpiada de Cultură Generală a Tinerilor Clujeni – CuGeT este un proiect inițiat de Asociația Femeilor de Afaceri Cluj. Aflat la cea de-a patra ediție, proiectul se desfășoară sub forma unei competiții în mai multe etape, în care participanții din cele trei categorii de vârstă (clasele IX-X, XI-XII și tineri de 18-25 de ani) vor concura prin completarea contra-cronometru a unor teste grilă, iar în finală se vor întrece în fața publicului, în cadrul unui spectacol televizat.

Întrebările vizează domenii precum Pictură, Sculptură, Arhitectură, Sport, Muzică, Dans, Teatru, Film, Literatura română și universală, Științele exacte, Științele naturii, Geopolitică, Europa și europenism, Istoria orașului Cluj-Napoca, Cultură Web.

Tot ce trebuie să faci este să ai la tine „bagajul de cunoștințe” pentru a răspunde corect la cât mai multe întrebări în 15 minute și vei avea șansa de a fi recompensat pentru cultura ta generală!

 

 

NOUTĂȚI

Tinerii cu vârsta de 18-25 de ani se pot înscrie în competiție în perioada 16 septembrie – 15 octombrie 2019, prin completarea formularului.

Etapa pe școală (pentru elevii claselor IX-XII) – 16 octombrie 2019

Lista școlilor participante

Colegiul Tehnic Energetic Cluj-Napoca
Colegiul Naţional “George Coşbuc”
Liceul Teoretic Eugen Pora
Liceul Teoretic “Onisifor Ghibu”
Liceului de Arte Vizuale “Romulus Ladea”
Colegiul Naţional “Emil Racoviţă”
Liceul Teologic Reformat Cluj
Liceul Teoretic “Nicolae Bălcescu”
Liceul Teoretic “Avram Iancu”
Liceul Teoretic “Victor Babeş”
Colegiul Naţional Pedagogic “Gheorghe Lazăr”
Liceul Teoretic “Lucian Blaga”
Colegiul Național “George Barițiu”
Colegiului Economic “Iulian Pop”
Liceul Tehnologic “Alexandru Borza”
Colegiul Tehnic “Anghel Saligny”
Liceul de Informatică “Tiberiu Popoviciu”
Liceul Teologic Adventist “Maranatha”
Liceul Teologic Baptist “Emanuel”
Liceul Teoretic “Mihai Eminescu”
Liceul cu Program Sportiv Cluj-Napoca
Liceul Teoretic “Brassai Sámuel”
Transylvania College
Seminarul Teologic Ortodox
Colegiul Tehnic “Ana Aslan”
Liceul Greco-Catolic “Inochentie Micu”
Liceul Teoretic “Gheorghe Sincai”
Liceul ELF
Colegiul Tehnic de Telecomunicatii “Augustin Maior”
Colegiul de Muzica “Sigismund Toduta”
Liceul de Coregrafie si Arta Dramatica “Octavian Stroia”

 

Etapa pe oraș (pentru tinerii de 18-25 ani) -19 octombrie 2019

Semifinala (pentru toate grupele de vârstă) – 26 octombrie 2019, la Facultatea de Științe Economice și Gestiunea Afacerilor, Universitatea „Babeș-Bolyai”, Cluj-Napoca

Finala (pentru toate grupele de vârstă, desfășurată sub forma unui spectacol televizat) – 9 noiembrie 2019, Facultatea de Științe Economice și Gestiunea Afacerilor, Universitatea „Babeș-Bolyai”, Cluj-Napoca

 

Urmărește și pagina de Facebook AFA pentru a fi la curent cu noutățile.

 

REZULTATE

 

Etapa pe oraș

 

Rezultate etapa pe oraș

Nr. crt.

NUME

Initiala

tatalui

PRENUME

CLASA

GRUPA G3/G4

G1 / G2

Punctaj realizat

1

CIRJAN

G.R.

ANA MARIA

 

G3

23

2

SONICA

I.

MARIUS

 

G3

23

3

POP

D.C.

BIANCA MARIA

 

G3

22

4

SOPORAN

A.

ELENA ADRIANA

 

G3

21

5

FARCAS

E.

TUDOR LUCA

 

G3

20

6

MELNICIUC

V.

ALEXANDRA

 

G3

20

7

MARGHITAS

S.

VLAD ANTONIU

 

G3

20

8

STOIA

A.

ANDREI IOAN

 

G3

20

Premii etapa pe oraș

Nr. crt.

NUME

Initiala

tatalui

PRENUME

GRUPA

Denumirea premiului castigat

1

NASTA

I.

SAM

G3

UN ABONAMENT LA UNTOLD 2020

2

OLTEAN

V.A.

SONIA IOANA

G3

UN ABONAMENT LA TIFF 2020

3

ROMAN

B.

DENISA

G4/G1

UN BILET LA CINEMA CITY

 

Etapa pe școală

 

Colegiul Tehnic Energetic Cluj-Napoca

Grupa G1

Nr. crt. NUME Initiala

tatalui

PRENUME CLASA GRUPA

G1 / G2

Punctaj realizat
1 BELEA-TRIPON V DANIEL-RAZVAN IXB G1 20
2 BERNAT I IONUT XB G1 20
3 BODEA P ANDREI IX A G1 22
4 CADAR I FLAVIU XA G1 22
5 CHIRA B DORIN XA G1 21
6 CIOBANU M.I DENISA IXA G1 20
7 CIREBEA P DANIEL-IONUT-VLADUT XA G1 20
8 CUIBUS A TUDOR IONUT IXD G1 24
9 DUTU V.T ALEXANDRU-FABIAN XB G1 23
10 ISPAS O OLIMPIU ALEX XA G1 20
11 JUCAN M ANDREI IXD G1 22
12 MARGINEAN M ALEX IXB G1 22
13 MICLAUS E EMILIAN IXC G1 22
14 MITREA B ALEXANDRU-LUCIAN XA G1 22
15 MORAR O IONUT XA G1 20
16 NAGYI R ADRIAN IXA G1 20
17 NEGREA N DARIUS-NICU XA G1 22
18 PELEA C.F RAUL-DANIEL XB G1 21
19 POP R ANDREI-DANIEL IXA G1 20
20 PRODAN L CATALIN IXA G1 21
21 PULBERE C.T FLORIN-ANDREI XB G1 20
22 TRIF I IOAN-DANIEL IXB G1 21

 

Grupa G2

Nr. crt. NUME Initiala

tatalui

PRENUME CLASA GRUPA

G2

Punctaj realizat
1 BALEA E STELIAN XIIB G2 21
2 BACIU C COSMIN XIIB G2 22
3 BARAIAN C RARES XIB G2 23
4 BOANCA I TUDOR-DANIEL XIIB G2 21
5 BACIU P DAN SEBASTIAN XIIB G2 21
6 CIOCAN V DRAGOS XIIB G2 21
7 COSTE D DORIN IONUT XIIB G2 23
8 COSTISOR O BOGDAN ANDREI XIIA G2 20
9 FAZACAS A DAVID XIIB G2 21
10 HITICAS O MIHAI XIIB G2 23
11 IFRIM A VLAD XIIB G2 20
12 INCZE L RAZVAN XIB G2 23
13 NEAG D ALEXANDRU XIIB G2 23
14 NAS V PAUL-IONUT XIB G2 22
15 OANA L MIRCEA XIA G2 23
16 PASCA C CRISTIAN XIIB G2 24
17 POP C DANIEL XIIB G2 21
18 POP A DRAGOS BOGDAN XIB G2 23
19 SANA M FILIP XIIB G2 21
Colegiul Naţional “George Coşbuc”
Nr. crt. NUME Initiala

tatalui

PRENUME CLASA GRUPA

G1 / G2

Punctaj realizat
1 FELECAN A LUCA NICOLAS 10G1 G1 20
2 ROSCA A ELIS 10G1 G1 24
3 CORCEA A RALUCA-MARIA 10G2 G1 23
4 FILIP G.M. BOGDAN 9G1 G1 21
5 CHIOREAN O.I. BOGDAN 10G1 G1 24
6 DRINDA R ALEXANDRA 10G2 G1 20
7 BRANDA H MIRA-EVA 9 G1 20
8 MARE V TEODORA-MARIA 10G2 G1 22
9 SABAU-BALAN D LUCA 10G1 G1 25
10 HEYER G ARIANNA-KLARA 10G2 G1 24
11 CHIOREANU C.S. FILIP-ANDREI 9G1 G1 22
12 POP H.V. SERBAN-MARK 10G2 G1 21
13 MIHOLCA C MARC 10G2 G1 21
14 SINTAMARIAN V ALEXANDRA-IOANA 10G1 G1 22
15 BRAN V LUCIANA 9 G1 25
16 BIRZAN C SARA 9G2 G1 20
17 DRAGOMIRESCU C.M. ELENA-IOANA 9G2 G1 22
18 MARGINEAN P.S. ANA-MARIA 9G2 G1 20
19 BORBELY KUBINA A HANNAH 9G2 G1 23
20 GRIGA C ANDREI 10 G1 25
21 ZDERNGHEA T.V. ALEXIA-CRISTIANA 10G2 G1 23
22 COSTINAS F GEORGE 9G2 G1 21
23 COSTIN D ARMAND DANIEL 9G2 G1 23
24 GOTTNER B PETER 9G3 G1 22
25 RARINCA V MARIA ROBERTA 9B2 G1 21
26 HEDESIU C.A. STEFAN 9G1 G1 20
27 MOSORA I NICOLAE 10G2 G1 21
28 OANCEA E.T. ANDREEA 10G2 G1 21
29 GARLEA C DARIA-MARIA 10G2 G1 20
30 VARAN A.D. TUDOR 9G1 G1 22
31 PREDA I.C. MARA-IULIA 9G2 G1 21
32 FANATAN A ANDREI-SERGIU 10G1 G1 24
33 BACIU N SARA 10A G1 23
34 CHERECHES-PANTA E VICTOR 9A G1 21
35 COTA   BLANCA-ELENA 10 G1 22
36 TURA A.F. IULIA-ADRIANA 9A G1 23
37 BALINT M.I. SERGIU DACIAN 10A G1 24
38 CARPIUC D MARA-STEFANIA 9G2 G1 24
39 MITROI I STEFAN 9A G1 22
40 NAGY I LARA 11G1 G2 20
41 IEDAN-MILEA M GEORGIANA 12A G2 21
42 FARCAS E ILINCA MARIA 12G1 G2 24
43 CUREAN D.R. MARIA 12 G2 23
44 CHELCAN C ALEXANDRU 12B G2 20
45 HORVATH E ANDREAS 11 G2 22
46 MOSORA I RAMONA-IOANA 11 G2 22
47 MUNTEAN M.E. SMARANDA-TAMARA 12G2 G2 22
48 PANC A DAVID-ANDREI 12G2 G2 23
49 BUMB T MADALINA GABRIELA 11G1 G2 20
50 PICIU T MIHAI 11G1 G2 21
51 STOICA D ANA CEZARA 12 G2 24
52 TARMURE   ANTONIA 12 G2 22
53 ELLISON M MARC-ANTONIIU 12 G2 24
54 BRAINZAS H.D. MAIA 12G2 G2 22
55 OROS-RUS R DENIS-ANDREI 11B G2 22
56 GIURGIU E ANCA-ELENA 11A G2 21
57 TINTEA M.G. MARIA-ALEXIA 12G2 G2 22
58 DRAGOS I REBECA 12G2 G2 23
59 CERNEA C ANDREI 11 G2 23
60 LUPU R ARIANA 12 G2 24
Liceul Teoretic Eugen Pora
Nr. crt. NUME Initiala

tatalui

PRENUME CLASA GRUPA

G1 / G2

Punctaj realizat
1.        RUSU A MIRCEA IX G1 20
2.        DOHAN DAVID ADRIAN IX G1 20
3.        CORÎCI M ANA IX G1 20
4.        POP MD RADU MIHAI IX G1 20
5.        CIURA A DANIEL-ANTONIO IX G1 24
6.        SILVEIRA JHB ANGELO-CHRIS IX G1 21
7.        NEAGOIE IE KARINA-IONELA IX G1 24
8.        DARKO D ANDREI-TIBERIU IX G1 20
9.        MORA D DAN-CASIAN IX G1 22
10.    BOCA MD RĂZVAN-EMIL IX G1 20
11.    OPRIȚA C LUCIAN IX G1 24
12.    SUCIU PC ALIN-PETRU IX G1 23
13.    CHERECHEȘ DC DARIUS-ANDREI IX G1 20
14.    VLĂDEA ID PAUL IX G1 22
15.    BUZAN IC MARIUS-IULIAN IX G1 20
16.    CÎRNU C TANIA IX G1 20
17.    GROZA C CRISTINA-CĂTĂLINA IX G1 24
18.    MOROȘAN A DORIN IX G1 20
19.    VRĂNĂU I ANDREEA IX G1 20
20.    MUREȘAN C LORENA IX G1 20
21.    MICLEA O TEODORA-AMELIA IX G1 21
22.    FĂRCAȘ A ALMIRA-IOANA IX G1 21
23.    BURIAN M IZABELA-MONIKA IX G1 22
24.    CHIȘ N ALESSIA-IZABELA IX G1 22
25.    VARRO I KRISZTIAN-ISTVAN IX G1 24
26.    ROȘCA M DARIUS-ADRIAN IX G1 22
27.    TODORAN D ALEXIA-ANTONIA IX G1 22
28.    FELECAN I ALEXANDRU IX G1 20
29.    SZABO AG ANDREI-ȘTEFAN IX G1 20
30.    BUDEAN M MARIUS-CIPRIAN IX G1 21
31.    PĂCURAR MN DENIS IX G1 21
32.    ILEA I IULIA-ANDREEA IX G1 20
33.    AVRAM V VASILE IX G1 20
34.    CIUPEI G TIMOTEI IX G1 21
35.    BORDEA CD ANDREI-DAVID IX G1 20
36.    OROS L ALEXIA X G1 23
37.    MUREȘAN T DAVIDE X G1 24
38.    NEAGU M ANDREI X G1 20
39.    MOROȘAN H NICOLAE X G1 20
40.    LUPAȘCU F DIANA-ALEXIA X G1 23
41.    HANDREA V DAN-MIHAI X G1 23
42.    PÎC M ANDREEA-NICOLETA X G1 21
43.    DUȚĂ D RALUCA-IULIA X G1 22
44.    RITI I IOANA-MĂDĂLINA X G1 21
45.    VĂDEAN R ANDRADA X G1 20
46.    RUPI N NICOLAE-SEBASTIAN X G1 21
47.    POP CI SORANA-CARINA X G1 23
48.    TRIF N PATRICIA-NAIARA X G1 21
49.    NAGHIU C ALLEN X G1 23
50.    PAȘCA D DAN-IULIAN X G1 22
51.    FEDELEȘ V CEZAR X G1 22
52.    MOLDOVAN I RAUL-LUCIAN X G1 20
53.    MILITARU IE ROBERT X G1 22
54.    DÎRLEA C EMANUELA-ARIANA X G1 20
55.    BÎLC I ANDREI X G1 20
56.    CECAN A OLGA X G1 20
57.    SĂLCUDEAN I LARISA X G1 21
58.    PETREUȘ M ALEX-MIHAI X G1 23
59.    BALI C DARIA-ANDRA X G1 20
60.    AȘTELEAN Ș IOAN-BOGDAN X G1 21
61.    BUNIKA Z ZOLTAN X G1 21
62.    DÎNCAN C BOGDAN XI G2 21
63.    VIRAG I CĂTĂLIN-IONUȚ XI G2 22
64.    NEGRU S VLAD XI G2 20
65.    ODAGIU E ERICA XI G2 20
66.    TEAJCO M DAN XI G2 20
67.    CIURTEA C FLAVIU XI G2 20
68.    TURCU I DOINA-THEODORA XI G2 20
69.    RUS S PAUL-BOGDAN XI G2 23
70.    VAIDA O ALEXANDRU XI G2 20
71.    SÎRBU A IULIA XI G2 22
72.    HODREA C CRISTINA-LARISA XI G2 20
73.    FĂRCAȘ I TUDOR XI G2 23
74.    MATACHE R BOGDAN XI G2 22
75.    POP V EMANUELA XI G2 22
76.    MICLEA L CRISTIAN XI G2 21
77.    TATU V RUBEN XI G2 23
78.    LUCACI-ERDELYI S ROLAND-SEBASTIAN XII G2 20
79.    MOTIOC A INDIA XII G2 23
80.    GHIORGHIEȘ I LUCIAN ILIE XII G2 23
81.    COZMA D ION XII G2 24
82.    MIC SD RADU-MIHAI XII G2 23
83.    NICOARĂ G DANIEL-AURELIAN XII G2 24
84.    CHEȚAN C DANIELA-ALINA XII G2 25
85.    SIDĂU A ALEXANDRU XII G2 20
86.    RADU S DARIUS XII G2 22
87.    VASC S ANA-MARIA XII G2 24
88.    MORAR G DENISA-TEODORA XII G2 23
89.    BOTA MS ALEXANDRU-PAUL XII G2 23
90.    BALEA I CĂTĂLIN-MARIAN XII G2 21
91.    VEREȘ A RAREȘ XII G2 20
92.    MOLNAR ANDREI-DAN XII G2 25
93.    BRATU V MARIA-CRISTINA XII G2 21
94.    SOLOMON G EDUARD-VICTOR XII G2 24
95.    GRECU I MARIUS-CRISTIAN XII G2 22
96.    POP L RAREȘ-LUCIAN XII G2 23
97.    BĂGĂCEAN I OANA-MARIA XII G2 23
98.    NUȚ R MARIA-OANA XII G2 23
99.    TÎRNĂVEAN I IULIA-REBECA XII G2 24
100.                        LIVESCU A TUDOR XII G2 23
101.                        POLLAK M CĂTĂLIN XII G2 22
102.                        MOLDOVAN S DENIS XII G2 21
Liceul Teoretic “Onisifor Ghibu”

GRUPA G1

Nr. crt. NUME Initiala

tatalui

PRENUME CLASA GRUPA

G1 / G2

Punctaj realizat
1          VONICA L.A. ALESSIA IX I G1 25
2          MASTAN C. SERGIU IX I G1 25
3          BODEA I.                      MELANIA IX I G1 24
4          RACZ A. ALEXANDRA – VAENTINA IX I G1 24
5          MARIANA F.C. ALEXIA IX I G1 23
6          MUREȘAN   CĂTĂLIN – ADRIAN IX I G1 23
7          DUMITREAN S.T. DENIS – ANDREI IX I G1 23
8          PĂCURAR P. MIHAI – TUDOR IX I G1 23
9          SZARKA C.N. FRANCESCA IX I G1 23
10      REBRIȘOREAN V. ANDRADA MARIA IX I G1 23
11      TĂMAȘ G.C. PAULA IX I G1 21
12      TIMIS   GABI ALEXANDRU IX I G1 21
13      RADU A. TUDOR IX I G1 21
14      FILIP C.O. RUXANDRA IX I G1 21
15      ILEA T.S. VLAD IX I G1 21
16      GEORGI L. EMANUEL IX I G1 21
17      CIGHIR C. DARIA – IOANA IX I G1 21
18      BORZ D.A. MATEI RAUL IX I G1 21
19      ȘEREMET S.A. SEBASTIAN IX I G1 20
20      HORVAT V.C. VLAD – RADU IX I G1 20
21      CIORBE M. DAVID – GEORGE IX I G1 20
22      POP R. MATEI IX I G1 20
23      FONOGEA S.F. ANA IX S2 G1 25
24      TURLU S. ALIN MIHAI IX S2 G1 25
25      VACARAS R. VLAD IX S2 G1 24
26      BOCA C. ALEXIA MARA IX S2 G1 23
27      MOLDOVEANU M. ANDREO IX S2 G1 23
28      FARAGAU A. BOGDAN IX S2 G1 23
29      DAN M. DIANA MARIA IX S2 G1 22
30      UTIU I. ALINA ALEXANDRA IX S2 G1 22
31      MOLHEM E. EMAD IX S2 G1 22
32      LOSTUN V.D. MARINA IX S2 G1 21
33      KIS M. MARTA ADRIANA IX S2 G1 21
34      PRUNDUS M.I. CRISTIAN IX S2 G1 21
35      GOIA S.I. DAVID ALEXANDRU IX S2 G1 21
36      TEUCA S. RALUCA MARIA IX S2 G1 21
37      PERDE M. IULIAN IX S2 G1 20
38      LAPUSTE F.M. DAVID CALIN IX S2 G1 20
39      SUCIU S. OANA NICOLA IX S2 G1 20
40      CENAN C.L. ANTONIO IX S2 G1 20
41      COROIU R. ARIANNA CLARA IX S2 G1 20
42      ILIES P. IOANA IX S2 G1 20
43      OPRUTA M.S. ANDA MARIA IX S2 G1 20
44      GHITA R IULIANA X S2 G1 25
45      MOREA N DENISA-BIANCA X S2 G1 25
46      ALDEA F ANDREEA DENISA CLAUDIA X S2 G1 25
47      POPA M ŞTEFAN X S2 G1 25
48      PᾸDURARIU V IRINA X S2 G1 24
49      TᾸMAŞ I ANDREEA X S2 G1 24
50      MᾸLAN I.C. RALUCA X S2 G1 24
51      POP F.P. ANDREEA-ROXANA X S2 G1 24
52      DINEA R VLAD X S2 G1 23
53      IRIMIEŞ F.C. ANDA-IRINA X S2 G1 23
54      JURJA N NICOLETA X S2 G1 23
55      LᾸPUŞAN D ALEXIA-MARIA X S2 G1 23
56      BOER A ALEXIA BIANCA X S2 G1 23
57      FᾸRᾸGᾸU C DENIS-SEBASTIAN X S2 G1 23
58      BUTUROAGᾸ A LUCAS X S2 G1 22
59      COLṬEA A CEZARA X S2 G1 20
60      COSTAN F.V. CLAUDIU-ALEXANDRU X S1 G1 25
61      COCIŞ C.F. ALEXANDRA X S1 G1 24
62      BUNEA T NARINA X S1 G1 24
63      ONIJA I VLAD-PETRU X S1 G1 24
64      RADU M ALESIS X S1 G1 24
65      GYORKOS I ADELA CLAUDIA X S1 G1 24
66      COSMA O TANIA X S1 G1 24
67      STOIA G.D. ANDRADA X S1 G1 23
68      RUS H ILINCA X S1 G1 23
69      ANDONE-ROTARU G.I. DARIA-MELISA X S1 G1 23
70      POP Z.C. SEPTIMIU X S1 G1 22
71      DEAC l DARIA X S1 G1 22
72      MARCU A ANCA X S1 G1 22
73      GROSU i NATALIA IOANA X S1 G1 22
74      CRISTESCU M ROBERT X S1 G1 22
75      BUNGᾸRDEAN A FLAVIA-BIANCA X S1 G1 22
76      CIOBOTARENCO B DAN X S1 G1 22
77      JELER C ADRIAN HORAṬIU X S1 G1 21
78      IANCHIS C.A. VANESA-ANTONIA X S1 G1 21
79      ONIGA T ARIS X S1 G1 21
80      FONOAGE C.N. LARISA-MARIA X S1 G1 21
81      POPA RAREŞ E.V. RAREŞ X S1 G1 21
82      MIRON A NICOLETA X S1 G1 20
83      RUS A RAREŞ-MIHAI X I G1 25
84      SPÎNU P TUDOR ANDREI X I G1 24
85      DRUGAN T.C. DIANA X I G1 24
86      PᾸDUREṬU V IRINA X I G1 24
87      SÂNGEORZAN R.O. VLAD-MIHAI X I G1 24
88      GALEA A ANDREI X I G1 24
89      TRUŞCᾸ M.R.C. MARIA-CRISTINA X I G1 24
90      OSZTROVSZKY F VLAD X I G1 24
91      TᾸMᾸŞOI D ŞTEFANIA X I G1 24
92      ACHIṬEI A COSMIN X I G1 23
93      ARDELEAN C.D. ALEXANDRA-MᾸLINA X I G1 23
94      PETREUŞ M.N. RUXANDRA-IOANA X I G1 23
95      SANDOR L TEODORA X I G1 23
96      MᾸGUREAN C MIHAI X I G1 22
97      CURTA M ALEXANDRA X I G1 22
98      DUṬU C ANA-SOFIA X I G1 22
99      VᾸDAN D ELENA IOANA X I G1 21
100                          DANCIU I.Ş. ALEXANDRA IOANA X I G1 21
101                          DRᾸBOI G.S. NIKITA GABRIELA X I G1 21
102                          VICOVAN V RAUL X I G1 20
103                          ROTAR D DARIA X I G1 20
104                          BARTHA Z TUDOR X I G1 20
105                          CIORLᾸUŞ R.A. PAUL-CODRUṬ X I G1 19

 

Grupa G2

Nr. crt. NUME Initiala

tatalui

PRENUME CLASA GRUPA

G1 / G2

Punctaj realizat
1          RĂȘINAR GD. ALEXANDRA XIIS1 G2 24
2          TOPAN D. HOREA – MIHAI XIIS1 G2 23
3          ANCA H. RĂZVAN XIIS1 G2 22
4          ONIVA I. RADU XIIS1 G2 21
5          RUS A. ADELA – ZORA XIIS1 G2 21
6          KISS F. ANDREA XIIS1 G2 20
7          ȘERDEAN M MIHAI XIIS1 G2 20
8          CREȚU M. IUSTINA XIIS2 G2 23
9          HISEM V. VLAD ALEXANDRU XIIS2 G2 23
10      AL JAWABA S. ALICE XIIS2 G2 22
11      SÎRBU DP ALEXANDRA – IOANA XIIS2 G2 20
12      APĂTEAN VD PAUL XIIS2 G2 20
13      TEGLAȘ IA TEODORA IOANA XIIS2 G2 20
14      MESEȘAN R.L. DARIA – MARIA XII I G2 24
15      BRĂTFĂLEAN R. DRAGOȘ XII I G2 23
16      AVASILINEI D ARIANA – MARIA XII I G2 23
17      MACOVEI D. TUDOR XII I G2 23
18      BOLOG I. MARIUS – ALEXANDRU XII I G2 22
19      FĂRCAȘ A. TUDOR – BOGDAN XII I G2 22
20      MOLDOVAN C.M. ANDREI XII I G2 22
21      COLDEA T.V. ALEX – VALENTI XII I G2 22
22      ZBRANCA I.E. TUDOR XII I G2 21
23      CHIOREAN C OVIDIU – DANIEL XII I G2 20
24      PIOARĂ R.C. TUDOR – ANDREI XII I G2 20
25      ȘTEF M. ANDREE – OVIDIU XII I G2 20
26      UNGUR A. MIHAI PETRE XI I G2 22
27      ORBAN M. HOREA MIHAI XI I G2 22
28      BUCUR V. ȘTEFAN XI I G2 21
29      STOICA C. VICTOR XI I G2 21
30      SÂRB – REGHINI S.V. ȘTEFAN XI I G2 20
31      CHIOREAN F.T. TUDOR OCTAL XIS1 G2 25
32      SOFRONOVICI D. ADRIAN XIS1 G2 24
33      LĂPUȘAN S. CARINA – SABRINA XIS1 G2 24
34      CHIMINI F. FRANCESCA XIS1 G2 24
35      SCURTU R. ALEXIA XIS1 G2 24
36      CHIOREAN N.N. DENIS XIS1 G2 24
37      POPTEAN T. TEODOR XIS1 G2 23
38      VESA M.M. DANIELA – MIHAELA XIS1 G2 23
39      POPA M. CRISTIANA XIS1 G2 23
40      MESEȘAN R. TUDOR – RADU XIS1 G2 23
41      PURJA C.A. PETER XIS1 G2 22
42      PROCOPCIUC R. ALEXANDRA XIS1 G2 22
43      PĂTCAȘ R. ALEXANDRA XIS1 G2 22
44      IELCIU D. ALEXANDRU XIS1 G2 21
45      BOLOGA M. ANDREI XIS1 G2 21
46      COCIȘ C. ALEXIA XIS1 G2 21
47      MASTAN S. SORINA IOANA XIS1 G2 21
48      MIHUȚ D. ANDREI XIS1 G2 21
49      OLEINIC L. EUGENIA XIS1 G2 21
50      TOKES A. ROBERT ALEXANDRU XIS1 G2 21
51      FOLEA M. PETRA XIS1 G2 20
52      MORARU M.D. LAURA XIS1 G2 20
53      SUCIU C. DELIA – IOANA XIS1 G2 20
54      GRAD G. EDUARD XIS2 G2 24
55      OERȘA F. ALEXIA XIS2 G2 23
56      BENTO Ș. ȘTEFANIA – RALUCA XIS2 G2 22
57      SIMU H.G. MARC XIS2 G2 22
58      SILVEȘAN M. CHRISTOTENYS XIS2 G2 22
59      HALMAGHI I.A. ALEXANDRA XIS2 G2 22
60      RUSU M DIANA MARIA XIS2 G2 22
61      ȘTER A. CĂTĂLIN XIS2 G2 21
62      PETRIȘOR M. RALUCA – MARIA XIS2 G2 21
63      ZĂHAN   TUDOR – MARIUS XIS2 G2 21
64      MOLDOVAN P DENISA – MARIA XIS2 G2 20
65      DAN S. BEATRICE – MEDELAINE XIS2 G2 20
66      ROȘCA F. BIANCA-SARA XIS2 G2 20
67      PINTILIE I. IOANA XIS2 G2 20
68      GHIRCOIAȘ – KOVACS L.A. ROMULUS – ILIE XIS2 G2 20
69      BARATOȘI T. ROBERT XIS2 G2 20
70      MURARU A. ANA – AURELIA XIS2 G2 20
71      CEUCA E. GABRIEL DANIE – TRAIAN XIS2 G2 20
Liceului de Arte Vizuale “Romulus Ladea”
Nr. crt. NUME Initiala

tatalui

PRENUME CLASA GRUPA

G1 / G2

Punctaj realizat
1 TURC V DENIS VLAD IX C G1 25
2 CIPCIGAN C ANTONIA IX G1 25
3 SUCIU N STEFAN ADRIAN IX G1 25
4 DENISOV M MARIA ALEXANDRA IX G1 24
5 VATUIU-ROAUA T ALEXANDRA MIHAELA IX G1 24
6 MEDAN M STEFAN IXA G1 24
7 DUMITRACHE C CLAUDIA XA G1 23
8 BONTIDEAN M ANA MARIA IXC G1 23
9 GALATAN M RAZVAN IX G1 23
10 BIRO A ANDREEA XA G1 23
11 SUCIU L VLAD STEFAN XC G1 22
12 FILIP G MATEI IXB G1 22
13 SUCALA S BOGDAN IXC G1 22
14 MUNCACIU M DIANA IXC G1 22
15 TRIF C ALEXANDRA XA G1 22
16 BARABAS C HORATIU XA G1 22
17 ANDRONIC N ANA MARIA XA G1 22
18 MURESAN M ROMANA DENISA XA G1 22
19 FAZAKAS E ALEX MIHAI XC G1 21
20 COJOCARU G GABRIELLE DOMINIQUE XA G1 21
21 LUCACI A EDUARD XC G1 21
22 GOIA G GABRIELA DANIELA XC G1 21
23 CIOCAN O ADRIAN DANIEL X G1 21
24 LUCA R ANTONIA ELISABETH XA G1 20
25 OLTEAN   SERGIU CAIUS XA G1 20
26 TOMA V MIRUNA XA G1 20
27 SEICA C GABRIELA MARIA IXC G1 20
28 MIHULET A MIRIAM TRINITY IXC G1 20
29 MARCU O EMMA IX G1 20
30 PASCU L MALINA GABRIELA IXC G1 20
31 MARTON   ANA LISA LUCIA X G1 20
Colegiul Naţional “Emil Racoviţă”
Nr. crt. NUME Initiala

tatalui

PRENUME CLASA GRUPA

G1 / G2

Punctaj realizat
1 Adam L. Daria 9 G1 21
2 Berinde G.Ș. Codrin 9 G1 23
3 Boca L.V. Ștefan Dragoș 10 G1 25
4 Nistor D.C. Bogdan 9 G1 20
5 Ciubotaru L Amalia 9 G1 24
6 Cobârzan F Mădălina 10 G1 23
7 Dobrovăț O. Delia-Anca 10 G1 20
8 Gabor M Carla Maria 10 G1 23
9 Gavrilă V.E. Cătălin-Georgian 9 G1 24
10 Iancu S. Cezara 9 G1 21
11 Ilea A Miruna Antonia 10 G1 25
12 Ilonca A.G. Sara Daria 9 G1 25
13 Moisa D.V. Ilinca 9 G1 20
14 Moldovan C.P. Flavius 10 G1 23
15 Mureșan M Ilinca 10 G1 24
16 Naș A.C. Diana- Codruța 9 G1 20
17 Oltean C.V. Daria- Lucia 10 G1 22
18 Opris N Cristina 10 G1 24
19 Opriș N Iulia 10 G1 24
20 Pop T Horea 10 G1 24
21 Samoilă M.S. Ciprian Casian 9 G1 23
22 Selegean V Victor 10 G1 24
23 Șomlea D Alexandru 10 G1 25
24 Sopon M.L. David Paul 10 G1 24
25 Arion A Dan Vasile 12 G2 22
26 Bercovici L Vlad-Ștefan 11 G2 23
27 Botez T Teodora-Maria 11 G2 21
28 Botezan A Bogdan-Ionuț 12 G2 22
29 Filip M Andreea 11 G2 21
30 Florea B Iasmina 12 G2 22
31 Greere M.G. Radu-Iustin 12 G2 23
32 Hodrea M Maria-Diana 11 G2 21
33 Moldovan G Daniel Gelu 11 G2 20
34 Părău A Patricia 11 G2 20
35 Petrovai T Iulia 11 G2 23
36 Roman I Tudor 12 G2 23
37 Stan L Alexandra 12 G2 21
38 Țălu Ș Mircea 12 G2 23
39 Țentea I Ioana-Roxana 12 G2 23
40 Teodorescu A Bogdan 11 G2 22
41 Todor M Elisa 12 G2 24
42 Vancea G Teodor 12 G2 20
43 Vințeler E Victor 12 G2 22
Liceul Teologic Reformat Cluj
Nr. crt. NUME Initiala

tatalui

PRENUME CLASA GRUPA

G1 / G2

Punctaj realizat
1 HIDI A KRISZTINA IX-A G1 20
2 GERGELY A KAROLA BOGLÁRKA IX-C G1 20
3 GOMBÁR A ALETTA IX-C G1 20
4 NÉMETI I.A. KRISZTIÁN IX-C G1 20
5 PATAKI D NOÉMI REBEKA IX-C G1 21
6 SOMOGYI B KINCSŐ ORSOLYA IX-C G1 23
7 FODOR-KISS M DALMA X-A G1 21
8 JOZEFI J KRISZTÁL X-A G1 20
9 ALBERT Á ANIKÓ X-C G1 22
10 ALBERT A ALFRÉD X-C G1 21
11 DACZO A ALPÁR X-C G1 22
12 DEMENY I ADRIENN ZSUZSANNA X-C G1 20
13 KISS-CSEREY Z GERGŐ X-C G1 23
14 GYŐRFI I DÁVID X-C G1 24
15 HORVÁTH A GABRIELLA REGINA X-C G1 24
16 HORVÁTH L ARNOLD BOTOND X-C G1 20
17 MÁTÉ S HUNOR X-C G1 23
18 MÁTHÉ L SZILÁRD X-C G1 21
19 MOLNÁR S SÁNDOR ZSOLT X-C G1 22
20 NAGY F ANNA BORBÁLA X-C G1 22
21 NAGY L EMESE RÉKA X-C G1 23
22 OROIAN I HAJNALKA DANIELA X-C G1 21
23 SALANTAI A SZABOLCS ATTILA X-C G1 21
24 SZABO ZS LORAND ZSOLT X-C G1 24
25 SZATMÁRI T BERNADETT X-C G1 24
26 SZÁSZ J BÁLINT X-C G1 22
27 SZÉKELY-VARGA B SZILÁRD X-C G1 24
28 TOTH SZ KRISZTINA EVELYN X-C G1 24
29 TŐKÉS A DALMA X-C G1 24
30 VAJAS I ANETT RENÁTA X-C G1 23
31 SZÁSZ A ZSOMBOR XI-A G2 22
33 SZEKELY G ÁKOS XI-A G2 20
32 RÁPOLTI   ILDIKÓ TÍMEA XI-A G2 22
34 GOMBAR L.V. LASZLO XI-C G2 22
35 BALAG I GERGŐ XII-A G2 20
36 BODA B TÍMEA XII-A G2 21
37 FABIAN F ANDREEA XII-A G2 21
38 FERENCI S.I. SÁRA XII-A G2 20
39 GERGELY A ÁRON XII-A G2 21
40 KALI SZ.B. ANNA XII-A G2 21
41 KISS Z GELLÉRT ZSOLT XII-A G2 22
42 KOLUMBÁN V.J. IMRE ÁKOS XII-A G2 20
43 SZAKÁCS S ALIZ XII-A G2 21
44 BURKHARDT R ZSÓFIA XII-C G2 20
45 GÁLL A ORSOLYA XII-C G2 21
46 LÁSZLÓ A ÁRPÁD LŐRINCZ XII-C G2 21
47 SZABÓ L EDINA XII-C G2 20
48 VARGA I ESZTER XII-C G2 21
49 ZÁGONI T TAMÁS TIBOR XII-C G2 22
Liceul Teoretic “Nicolae Bălcescu”
Nr. crt. NUME Initiala

tatalui

PRENUME CLASA GRUPA

G1 / G2

Punctaj realizat
1.        STREMȚAN D DARIA- ALESSIA IX G1 24
2. TANASĂ V DENIS-VIOREL IX G1 20
3. GRUIȚA A ANA-MARISA X G1 23
4. BALEA G BRIANA X G1 21
5. CRIȘAN C.M. MARA X G1 25
6. DEACU E. IRINA X G1 24
7. CÎRBUNE O. ECATERINA IX G1 21
8. FRENȚ D. TEODORA X G1 20
9. CHIȘU-MUREȘAN S. RAREȘ-SEBASTIAN IX G1 24
10. PUȘCAȘU A. MĂLINA-TEODORA X G1 22
11. POPA G. RAUL-MIHAI IX G1 21
12. MOISE D. CĂTĂLIN X G1 20
13. REDNIC G.B. LUCA IX G1 20
14. PUȘCAȘ D. ANDREI IX G1 20
15. RAD O. TUDOR ANDREI IX G1 21
16. RADU C. HORAȚIU X G1 22
17. POP B. ANA TEODORA X G1 23
18. PALAGE I. ANTONIA X G1 23
19. SALANȚĂ V. ANTONIA X G1 23
20. RODINA D. RALUCA MARA X G1 25
21. ȚĂRUȘ D. ANASTASIA X G1 23
22. ȘORTAN I.C. ANA-ALEXIA IX G1 25
23. PEȘTEAN I.C. TANIA X G1 21
24. ZEIC V. MIRIAM IX G1 20
25 STOICA L. LAURA X G1 22
26. SEMENIUC N. SEBASTIAN X G1 24
27 CRISTUREAN L. SARA XI G2 20
28. RESETAR V MARIA MELISSA XI G2 20
29. INDOLEAN M. ALEXIS CRISTIAN XII G2 24
30. BERCEA D. SALOMEA XI G2 20
31 BRIE   MIHNEA TUDOR XII G2 23
32 POP I MARINELA CARMEN XI G2 22
33. MIC G ȘTEFANA MARIA XI G2 22
34 MOLDOVAN D MARIA ANASTASIA XII G2 22
35 POP L ALEXANDRA XI G2 23
36. SĂLĂTIUAN S SEBASTIAN XII G2 21
37. MÎNDRUȚIU C. IOANA MARIA XI G2 22
38. NOVAC M BIANCA XI G2 21
39. COPREAN C.I. VLAD XI G2 20
40. BULGĂR A. ANDREEA XI G2 24
41 MARTIN F.Ș. FABIAN-IONUȚ XI G2 21
Liceul Teoretic “Avram Iancu”
Nr. crt. NUME

Initiala

tatalui

PRENUME CLASA

GRUPA

G1 / G2

Punctaj realizat
1.        DEACONU C MIHAI IX C G1 25
2.        TRIFAN I LUCA -IOAN IX C G1 25
3.        MOLDOVANU C PATRICIA IX B G1 25
4.        PĂCURAR L LUISA -PAULA IX A G1 25
5.        IURIAN M.F. ADRIAN IX C G1 25
6.        PETRIȘOR I ANDREEA IX D G1 25
7.        LĂMĂȘANU M RALUCA-ELISABETA IX D G1 25
8.        PASTOR V VLAD X B G1 25
9.        TURBULEASA G.I. MARA IOANA IX B G1 24
10.    VANCA A RAZVAN IX B G1 24
11.    JANTEA A RALUCA IX D G1 24
12.    POP I DRAGOȘ PATRICK IX D G1 24
13.    ICHIM D VLAD-MIHAI IX B G1 24
14.    STANCA V VLAD-TUDOR IX C G1 24
15.    COTAR M CRISTIAN IX C G1 24
16.    ARCHIUDEAN C MIHNEA CĂLIN IX D G1 24
17.    FĂRCAȘ L MARIA-ANDREEA X C G1 24
18.    ION V DRAGOȘ ALEXANDRU X D G1 24
19.    HORGA V ANA-MARIA X D G1 24
20.    FARCAȘ M.D. MIHAELA PAULA X B G1 24
21.    COZEA D.N ANDRA LAVINIA IX A G1 23
22.    CROITORU L CRISTIAN IX C G1 23
23.    BORCA R MARIA GEORGIANA IX G1 23
24.    BRAD I BENIAMIN IX C G1 23
25.    JUMBEI N MIHAI- CĂTĂLIN X A G1 23
26.    COSMA N.C DANIEL-GABRIEL IX B G1 23
27.    BALEA A LARIAN ALEXANDRU X C G1 23
28.    BAICU M ALESIA IX D G1 23
29.    MIJA G.I IRINA-PETRA IX  B G1 23
30.    IUGA V MARIA X C G1 23
31.    BOCICA C ANAMARIA X B G1 23
32.    NICOLAU I TIMEEA BEATRICE X B G1 23
33.    CICEO S.U. TANIA-FLAVIA IX A G1 23
34.    BLAGA F BIANCA IX A G1 22
35.    BAN C BIANCA IX C G1 22
36.    DOMȘA I ANA -CĂTĂLINA IX B G1 22
37.    GECZI A ANDREI ALEXANDRU X C G1 22
38.    VÂTCĂ V TUDOR X D G1 22
39.    POP I IUSTINA- IOANA X A G1 22
40.    FODOLICĂ C ȘTEFAN X D G1 22
41.    PĂȘCUȚĂ P ANDA IX B G1 21
42.    CHIȘ M MIRUNA ANAMARIA X A G1 21
43.    ANDREICA D TRAIAN IX C G1 21
44.    ILIȘAN I IACOB-CRISTIAN X D G1 21
45.    IGNAT I ALEX -MATEI X D G1 21
46.    CRIȘAN C.C ADRIAN IX A G1 21
47.    SÂMBOTELECAN M PETRUȚA MARIA X A G1 20
48.    MAGDĂU G DENISA -NATALIA IX A G1 20
49.    CUC A ALEX IX A G1 20
50.    PEIA C VLAD IX B G1 20
51.    PANȚA D VLAD RAREȘ IX C G1 20
52.    CIOATĂ M RADU ȘTEFAN IX C G1 20
53.    AGIGHIOLEANU C-G MARIA IX B G1 20
54.    MANIU G MARIA DIANA IX  D G1 20
55.    VONAȘ A DARIS-ALIN IX B G1 20

Nr. crt.

NUME

Initiala

tatalui

PRENUME

CLASA

GRUPA

G1 / G2

Punctaj realizat

1.       

MUNTEAN

V.

RAREȘ – ADRIAN

XI A

G2

24

2.       

CORB

F.

VLAD – ȘERBAN

XI A

G2

24

3.       

BENE

T.

CRISTIAN

  XII B

G2

23

4.       

NAGY

C.

SONIA – MARIA

XI A

G2

23

5.       

ȘUȘCĂ

H.

DELIA – ȘTEFANIA

XI D

G2

23

6.       

MOCAN

P.

TUDOR – ANDREI

XI B

G2

23

7.       

LUNGU

C.

VLAD – ANDREI

XI C

G2

23

8.       

TODORAN

C.

CARLA

XII C

G2

23

9.       

MUREȘAN

R.

TUDOR – GRIGORE

XII D

G2

22

10.   

SUCIU

M.

ANTONIO – MIHAI

XII D

G2

22

11.   

BRETAN

T.N.

CEZAR ALEXANDRU

XII C

G2

22

12.   

PĂȘCUȚĂ

P.

PAUL – ARMAND

XII C

G2

22

13.   

POP-OARGA

S.

BOGDAN – IOAN

XI D

G2

22

14.   

COȚAN

I.

ȘTEFANIA

XII C 

G2

22

15.   

BÎLC

A.

ANDREEA – OANA

XII B

G2

22

16.   

MĂRUȘCA

D.

TITUS

XII B

G2

22

17.   

GROZA

D.

TUDOR

XI C

G2

22

18.   

ROMAN

B.

REBECA

XII A

G2

22

19.   

MOGA

R.V.

RIANA – RUXANDRA

XI C

G2

22

20.   

GROZA

D.

VLAD

XI C

G2

22

21.   

RUS

A.      

BOGDAN

XI C

G2

22

22.   

VOMIR

O.

DRAGOȘ – DAN

XII D

G2

22

23.   

BOT

F.

ANDREI – DĂNUȚ

XII C

G2

21

24.   

PETRUȘ

O.

ANDREEA – MĂDĂLINA

XII C

G2

21

25.   

HOZA

R.

RĂZVAN

XI B

G2

21

26.   

BUIGA

D.

ANDREEA – DIANA

XII C

G2

21

27.   

SICOBEAN

D.

ALEXANDRA

XII D

G2

21

28.   

GHIRIȘAN

I.

ROBERTA – IULIA

XI A

G2

21

29.   

DINCĂ

 

VASILE FLORIN

XI A

G2

21

30.   

MICLEA

Ș.

MIHAELA

XI A

G2

21

31.   

PRUNEAN

M.

MARIA

XI B

G2

21

32.   

DAVID

I.C.

SARA

XI D

G2

21

33.   

MESEȘAN

D.

MARA – IRINA

XI D

G2

20

34.   

GLIGAN

A.

ȘTEFAN

XII B

G2

20

35.   

DALL”ARA

M.

MARIA LETIZIA

XI A

G2

20

36.   

ȘANDOR

M.

ALEXANDRA

XII C

G2

20

37.   

RUS

MIHAI ARMAND

XII C

G2

20

38.   

DEAC

M.

MIRCEA – LIVIU

XI B

G2

20

Liceul Teoretic “Victor Babeş”
Grupa G1

Nr. Nume Inițiala tatălui Prenume Clasa Punctaj obținut
1 NICULA S ALEXIA a IX-a 22
2 BURZ O ANTONIU a IX-a 22
3 MATYAS Z ROXANA-REBECA a IX-a 22
4 PREDA C DRAGOMIR a IX-a 21
5 SÂMBOTELECAN F.C. ALEX-IULIAN a IX-a 21
6 DUMITRU M. ALEXANDRA a IX-a 21
7 MORUȚAN A. DALIA a IX-a 21
8 GALĂȚEAN D. ANDREEA-OANA a IX-a 21
9 COZMA I. CARLA ANAMARIA a IX-a 20
10 TITIȘAN G.O. ȘTEFAN-FLORIN a IX-a 20
11 MARIȘ V. DIANA a IX-a 20
12 POP I. BIANCA IOANA a IX-a 20
13 GRIBINCEA P BIANCA DAIANA a IX-a 20
14 POP I.D. RAREȘ a IX-a 20
15 ABRUDAN M TUDOR a X-a 25
16 BOIA I IULIAN- MARIUS a X-a 22
17 BOLBOACĂ C. I. ANDREI – CRISTIAN a X-a 22
18 BUŞTA ANDREEA a X-a 20
19 COJOCARU A ALEXANDRINA a X-a 21
20 GORONAŞ D CARMEN-ROXANA a X-a 24
21 IUGA GABRIEL a X-a 24
22 MINTEUAN M ARIANA-SORINA a X-a 23
23 NEGREAN T MARIA-SIMONA a X-a 21
24 NEMEŞ I LARISA-IOANA a X-a 22
25 POP A ANDRA-MARIA a X-a 23
26 RÎPAN C RALUCA-IOANA a X-a 21

 

Grupa G2

Nr. Nume Inițiala tatălui Prenume Clasa Punctaj obținut
1 NICOLOIU C TUDOR a XII- a 22
2 CUCURĂ D.D. ANDRADA – IONELA a XII- a 24
3 KIS E.C. ESTERA a XII- a 22
4 JURJIU S NAOMI a XII- a 22
5 SEICHE L AURA MARIA a XII- a 22
6 ROMAN D.L DENISA MARIA a XII- a 22
7 PETRIȘOR C LARISA CĂTĂLINS a XII- a 21
8 GIURGIU E CĂTĂLIN a XII- a 21
9 PETREUȘ G ANDREEA a XII- a 21
10 ȘTEFĂNESCU E RAUL a XII- a 22
11 GOIA F ANDREI a XII- a 24
12 BALOG D EDUARD a XI- a 21
13 BOGDAN A MARIUS a XI- a 20
14 GACIU-LUNG G MĂDĂLINA a XI- a 21
15 ISAI C PAUL-ŞTEFAN a XI- a 21
16 LUPU N TUDOR a XI- a 22
17 MAYER L. G. IULIA-TEODORA a XI- a 20
18 MÎNECAN D DENISA a XI- a 20
19 PANTIȘ C ALEXANDRU-DRAGOŞ a XI- a 22
20 PETĂRLĂCEAN R. G. VLAD-CRISTIAN a XI- a 23
Colegiul Naţional Pedagogic “Gheorghe Lazăr”
Nr. crt. NUME Initiala

tatalui

PRENUME CLASA GRUPA

G1 / G2

Punctaj realizat
1 COSTESCU MG RALUCA ALEXIA a IX-a G1 20
2 HEGEDUȘ I DARIA-TEODORA a IX-a G1 22
3 MINTEUAN F DAVID BOGDAN a IX-a G1 20
4 TINTELECAN PD TEODORA a IX-a G1 22
5 TODEREAN D SIMINA DIANA a IX-a G1 20
6 AIRIZER AC DARIA DENISA a IX-a G1 21
7 KOVACS C JASMINE a IX-a G1 22
8 MOCAN FV DIANA-MARIA a IX-a G1 20
9 MOLDOVAN IC OANA a IX-a G1 21
10 SASU I RALUCA a IX-a G1 20
11 TURCU RA GIULIA ALEXANDRA a IX-a G1 20
12 UDROIU PD DAIANA MARIA RIANA a IX-a G1 21
13 IANC C RALUCA ANDREEA a IX-a G1 20
14 MORAR C CRINA CIPRIANA a IX-a G1 20
15 MORARU FC IULIA LOREDANA a IX-a G1 20
16 MUREȘAN IC DARIA COSMINA a IX-a G1 21
17 SFECHIŞ CV DIANA MARIA a IX-a G1 20
18 ZAIG E ANJA EVA a IX-a G1 22
19 CÎMPAN V. DAMARIS-EMILIA a XI-a G2 20
20 MUREŞAN R.A RADU AUGUSTIN a XII-a G2 20
21 LOSTUN V.D VASILICA a XII-a G2 21
22 RUS I IOANA a XII-a G2 22
23 POP-ROMONTI D.O NADIA a XII-a G2 20
Liceul Teoretic “Lucian Blaga”
Nr. crt. NUME Initiala

tatalui

PRENUME CLASA GRUPA

G1 / G2

Punctaj realizat
1)        Crisan   Tudor 9A G 1  
2)        Blaga R. Sofia Maria 9A   22
3)        Anca G. Alexandru Gabriel 9A   24
4)        Simion Baciu D Afrodita 9A   21
5)        Ghiran P. Sara Cristina 9A   22
6)        Deaconu D. Victor Matei 9A   20
7)        Pescariu C. David Alexandru 9A   22
8)        Almasan M. Antonio Sebastian 9A   22
9)        Toma D. R. Daria Antonia 9A   22
10)    Pop A. Raluca 9A   24
11)    Lesenciuc G. A. Gabriel Alexandru 9A   21
12)    Popa B. Andrei 9 A   21
13)    Deac V. D. Lorena 9A   24
14)    Rotar N Rafael David 9A   20
15)    Orsan S. Bogdan Andrei 9A   21
16)    Costin C. Alexa 9B   24
17)    Butuza S.S. Ema 9B   24
18)    Kirkosa R. Alexandra 9B   22
19)    Crisan D. Anastasia 9B   23
20)    Dan V. Maria Augusta 9B   23
21)    Gadalean D. Daniel 9B   21
22)    Bozac V. Mircea 9B   21
23)    Mocan O. Sergiu 9B   22
24)    Tudor C. D. Stefanel Adrian Raul 9B   23
25)    Bria C. Tudor 9B   22
26)    Constantin M. Patrick Alexandru 9B   24
27)    Jakab R. Andrei 9B   23
28)    Bozac V. I. Andrei 9B   21
29)   

 

 

Schiopu V. M. Patricia Denisa 9B   22
30)    Hedesiu C. Vladis Andrei 9B   25
31)    Palacean V. Bianca Ioana 9B   24
32)    Berezneu   AnaMaria 9B   20
33)    Topan R. R. Dragos 9B   20
34)    Olariu N. Ionut Paul 9B   20
35)    Tise C.P. Raluca Andreea 9B   20
36)    Parau F. Flaviu 9 B   24
37)    Antal S. Ariana Ioana 9 C   24
38)    Zagoni M. Vlad 9 C   24
39)    Calianu R. Ana 9 C   22
40)    Grindean T. Sandra Maria 9 C   21
41)    Cordos R. Carla Diana 9 C   20
42)    Coroi P. Teodora Alexandra 9 C   20
43)    Cuibus D. I. Dorin Iosif 10 A   20
44)    Utiu D. I. Dalia 10 A   22
45)    Gadalean D. Tudor Sebastian 10 A   21
46)    Pop P.A. Rares Andrei 10 A   23
47)    Gheran C. Alexia 10 A   21
48)    Osan I. Maria Ioana 10 A   23
49)    Sabau A. Alexandru Gabriel 10 A   25
50)    Menyhart A. Amalia 10 A   22
51)    Rosca E. Roxana 10 A   23
52)    Lingurar   Denisa Madalina 10 A   23
53)    Stretea S. I. Alexandru Bogdan 10 A   22
54)    Rachita D. Adrian Iosif 10 A   20
55)    Rusu C. B. Amalia Patricia 10B   20
56)    Caisin V. Alexandrina 10B   21
57)    Bene I. Luca Ioan 10B   25
58)    Aitonean D. Daniela 10B   23
59)    Lefter D. Dumitrita 10B   21
60)    Orban I. Tudor 10B   24
61)    Roman P. L. Davide 10B   23
62)    Galmati G. E. Rares 10B   22
63)    Mocan A. A. Andrei Alexandru 10B   22
64)    Suciu L.  Liviu Cristian 10B   20
65)    Pintea N. Alexandru Ionut 10B   20
66)    Bocirnea L. Andrei Liviu 10B   22
67)    Roman A.     S. Raul Ioan 10B   22
68)    Pirva C. Iulius 10B   23
69)    Giurgiu D. A Alessio 10B   20
70)    Fat V. C. Vlad Alexandru 10B   20
71)    Dreptate M. S. Denisa 10C   23
72)    Palacean D. Raluca Livia 10C   21
73)    David S. Alexia 10C   25
74)    Dobozi S. Bianca Diana 10 C   21
75)    Dulfu C.D. Bianca Maria 10C   22
76)    Mornaila B.      I. P Victor-Dan 10C   24
77)    Ilea D. Ioana Alexandra 10C   20
78)    Girda D. Alexandru 10C   22
79)    Sandru T. I. Andrei Tudor 10C   21
80)    Trasca O. Antonia  Maria 10C   22
81)    Sighiatau I. Ioana Teodora 10C   22
82)    Gog L. Raluca 10C   23
83)    Olar R. I. Catrinel 10C   20
84)    Pop S. S. Paula Andreea 10C   21
85)    Baciu D. Alexandru 10C   20
86)    Budusan M. Darius 10C   21
87)    Socaciu I. Andreea 10C   21
88)    Sugar I. F. Alexandra Bianca 10C   22
89)    Morari C. Camelia Maria 11A G 2 20
90)    Muresan M. S. Alexandru Dorian 11A   20
91)    Serdean G. Rares Ciprian 11A   20
92)    Cristea I. Tudor 11A   22
93)    Iurea F. Sarina 11 B   25
94)    Hosu I. Bogdan Ionita 11 B   24
95)    Dezmirean L. Irina 11 B   21
96)    Rusa V. Catalin Victor 11 B   25
97)    Scortar M. Irina 11 B   20
98)    Marusciac R. Matei 11C   24
99)    Ciura A. Alexandru 11C   21
100)                          Urdea O. Mara Paula 11C   21
101)                          Gainar S. V. Mihai 11C   23
102)                          Popa I. Ioana 11C   21
103)                          Ianc C. Cristina 11C   20
104)                          Marginean S. R. Crina AnaMaria 12A   21
105)                          Garbo F. Andrei 12B   23
106)                          Rarinca M. C Octavian Mihai 12B   23
107)                          Nastase G. Miruna Elena 12C   23
Colegiul Național “George Barițiu”
Nr. crt. NUME Initiala

tatalui

PRENUME CLASA GRUPA

G1 / G2

Punctaj realizat
1.        Dosa F Raul Alexandru XA G1 21
2.        Handru R Radu XA G1 24
3.        Neag A Ionathan XA G1 20
4.        Pop E Daniel XA G1 22
5.        Stana I Emanuel XA G1 25
6.        Silion V Radu XIA G2 21
7.        Stan T Andrei XIA G2 21
8.        Crișan S Paul XIC G2 21
9.        Druța M Amalia XIC G2 22
10.    Indolean G.H. Horațiu XIC G2 22
11.    Ivanuș V Nica XIC G2 20
Colegiului Economic “Iulian Pop”
Nr. crt. NUME Initiala

tatalui

PRENUME CLASA GRUPA

G1 / G2

Punctaj realizat
1 IUȘAN R ALEX 9A G1 22
2 POP B DANIEL PAUL 9A G1 20
3 RUS M ROXANA MARIA 9A G1 23
4 CHESOUAN S RENATA 9A G1 21
5 CIOCMĂREAN C CRISTIAN 9A G1 21
6 ISPAS   ALEXANDRU SILVIU 9A G1 20
7 LAZA B TRAIAN 9A G1 20
7 BOTA O ANDREI 9A G1 20
8 PETRISOR C RUBEN 9A G1 20
9 TAUȚAN M.N. IRINA 9A G1 21
10 DRAGAN D MARIA 9A G1 21
11 DODEA P MIHAI PETRU 9A G1 22
12            
13 VLONGA V MARIAN 9B G1 21
14 ȘOPTEREAN I RĂZVAN GABRIEL 9B G1 21
15 LUPEA M ELISEI ANDREI 9B G1 24
16 HERGHEȘ D.C. HORAȚIU 9B G1 20
17 POP N CRISTINA MARIA 9B G1 20
18 CHIOREAN E MARIA 9B G1 21
             
19 CIREBEA V VASILE PETRU 9C G1 24
20 MOLDOVAN I ERIC FABIAN 9C G1 23
21 ADAM R AUGUSTA 9C G1 23
22 DOMENTE S OCTAVIAN 9C G1 22
23 FLOREA M.C. MIHAI 9C G1 21
24 ȘERBAN A ALEX ANDREI 9C G1 21
25 JANKO A DAN ALEXANDRU 9C G1 21
26 PAȘCA P DARIUS 9C G1 21
26 CĂMĂRĂȘAN A ALINA CAMELIA 9C G1 20
28 CÎMPEAN M CIPRIAN 9C G1 20
28 CRIȘAN A ALEXANDRU 9C G1 20
          G1  
30 OPRESCU I ALEXANDRU IOAN 10 A G1 22
31 MOISE R HANNA EMANUELA 10 A G1 20
32 NEAG S DENIS 10 A G1 22
33 POP R RAUL 10 A G1 20
34 MOLDOVAN I MATEI MARIAN 10 A G1 20
35 RADU D CĂTĂLIN 10 A G1 20
36 CIUCA C ANDREI TUDOR 10 A G1 21
37 RAD R DANIEL CRISTIAN 10 A G1 20
38 FENEȘAN C ARMIN BOGDAN LIVIU 10 A G1 20
39 CIOARA   MARIA 10 A G1 20
40 CRISTEA P ANDREEA MARIA 10 A G1 21
41 MAFTEI D STEFANIA 10 A G1 22
42 PETRUȘ E ANDREEA 10 A G1 21
43 MATEI C ALEXANDRA 10 A G1 22
44 COLCERIU A ALEXANDRA 10 A G1 22
45 SAUCA P MARIAN 10 A G1 20
          G1  
46 TODEA N DAVID 10C G1 25
47 COROIAN C IONUT CALIN 10C G1 25
48 FARCAS C TUDOR 10C G1 24
49 CULDA I ANDRADA LIANA 10C G1 24
50 BARABAS A ERIC DAVID 10C G1 24
51 RUSU R ALEXANDRA CARINA 10C G1 24
52 SABO D GEANINA 10C G1 23
53 KOSSORUȘ T RAUL 10C G1 23
54 FEURDEAN G GEORGE DAN 10C G1 23
55 LAZAR M DINU 10C G1 23
56 TROFIN A IULIANA 10C G1 23
57 UNGUR C ANTONIO 10C G1 22
58 BOTA L ALEXANDRU 10C G1 22
59 BORBEL L MARIA ALEXANDRA 10C G1 21
60 CRISAN I MELISA MARIA 10C G1 21
61 COZMA M DAIANA IOANA 10C G1 21
62 LEPA A ALEXANDRU 10C G1 21
             
63 MOCEAN V CATALIN 11A G2 23
64 FLUIERAS I FLAVIU 11A G2 22
65 NADEJDE E MIHAI GABRIEL 11A G2 22
66 CUCU I ADRIAN 11A G2 22
67 CUIBUS I DARIUS SEBASTIAN 11A G2 20
68 MAIER O MARIA ANDREEA 11A G2 22
             
69 DEAC A ALEXANDRU VLAD 11B G2 23
70 CRET VD ALIN 11B G2 23
71 DRANDA E MARIUS 11B G2 23
72 VACARU B NICOLAE 11B G2 23
73 CERNEA C MIHAI DRAGOS 11B G2 22
74 GOG D ANTONIA 11B G2 22
75 POPA R ALBERT 11B G2 22
76 CHIOREAN D DANIELA 11B G2 22
77 JUCAN P PETRUTA 11B G2 22
78 SERDEAN D PAUL 11B G2 21
79 CHIRCA G DAIANA IOANA 11B G2 21
70 SPATARI I MIHAIELA 11B G2 21
71 COPACIU E TIMOTEEA 11B G2 20
72 MATIS I ANDREIA IOANA 11B G2 20
73 POP R ANDRADA 11B G2 20
74 ROSU D DIANA ALNA 11B G2 20
75 POP T ANDREI 11B G2 22
76 TATAR   CAMELIA 11B G2 20
77 BOTA R FLORINA 11B G2 21
             
78 MARINCAS A CIPRIAN 11C G2 23
79 NECIU L PAUL RAZVAN 11C G2 23
80 CURDUZA R MIHAI 11C G2 23
81 SAITIS C ADINA DIANA 11C G2 22
82 DIOSZEGI IA ANDRADA 11C G2 22
83 IAROI M RENATA TIMEA 11C G2 22
84 BAGACEAN A OANA ANTONIA 11C G2 21
85 BALAS   CIPRIAN 11C G2 21
86 VAIDA L MARIA ALEXANDRA 11C G2 20
87 RATIU I ROBERT 11C G2 20
          G2  
88 MIRON A TUDOR 12A G2 23
89 POP COMAN A ALEX IONUT 12A G2 22
90 SUCIU R ALEXANDRU 12A G2 24
91 MOLDOVAN D DANUT 12A G2 23
92 DESMIREAN M MIHAI 12A G2 23
92 KUSAI CA TUDOR 12A G2 24
94 SOS CRISTE F BOGDAN 12A G2 24
95 BARAS M ANDRA BIANCA 12A G2 23
96 POPUTA P DAVID 12A G2 23
97 PASCA M CATALIN 12A G2 22
98 POJAR G TUDOR 12A G2 20
99 IANC S MARIUS 12A G2 22
100 BARAS D ANDREI 12A G2 22
101 HODIS M SIMONA 12A G2 21
102 MAN M DIANA 12A G2 20
103 SIMA R ANDRA 12A G2 21
104 MOCEAN O OLIMPIU 12A G2 21
105 MOROIU C ADRIANA 12A G2 20
106 COLDEA M ALEXANDRU 12A G2 23
107 TEREC   DENISA 12A G2 23
             
108 BOCAN F CASIAN FLORIN 12B G2 24
109 ZOSIM R EMANOIL 12B G2 24
110 CRETU M MIHAI DAN 12B G2 24
111 TRIFU L NONA 12B G2 23
112 TISE I DARIUS 12B G2 23
113 DRANDA M ALEX 12B G2 23
114 MURESAN I CIPRIAN 12B G2 22
115 CRECAN I CRECAN 12B G2 22
116 CHIORAN O ANDREI 12B G2 22
117 TURBUTAN B MIHAI ANDREI 12B G2 21
118 DONOGAN T THEODORA 12B G2 21
119 COCIS A ALEXANDRA 12B G2 20
120 RETTI R DARIUS 12B G2 20
121 BORDEA I GRIGORE 12B G2 20
122 BORZA L ANTONIO 12B G2 20
123 VANEA   FLORIN ADRIAN 12B G2 20
124 NAGYI R TIBERIU MIHAIL 12B G2 20
             
125 VARGA J PAUL 12C G2 21
126 IUGA F  ION DANIEL   12C G2 20
127 LAZAR M ALEXANDRU 12C G2 20
129 HONDREA N ANDREI 12C G2 20
Liceul Tehnologic “Alexandru Borza”
Nr. crt. NUME Initiala

tatalui

PRENUME CLASA GRUPA

G1 / G2

Punctaj realizat
1 POP M DRAGOȘ IX A G1 20
2 CORA D SIMONA-TEODORA IX A G1 20
3 TURC N NICOLETA-TEODORA IX A G1 23
4 NEAMȚU M IONUȚ-RĂZVAN IX A G1 20
5 OLTEAN AD DANIELA-MARIA IX A G1 20
6 BERCEA A ANA-MARIA IX A G1 20
7 LAZAR F MEDEEA IX A G1 21
8 FĂRCAȘ I ALEXIA-IRINA IX A G1 21
9 BURZ V VASILE ALEXANDRU IX A G1 20
10 SIMA TD ADRIAN RĂZVAN XA G1 20
11 SALVAN BE BOGDAN-EDUARD XA G1 20
12 STUPJAR S EUGEN SANDOR XA G1 22
13 VIGA G PETRU EUSEBIU XA G1 22
14 MICHI N NOEMI XA G1 20
15 BERINDEI I NELUȚU-MARIAN XA G1 20
16 ȘTIMFAR A LAURENȚIU IONUȚ ANDREI XA G1 21
17 KISS T KAROLINA XA G1 21
18 GRĂMADĂ V CARMEN-MARIA XI A G2 20
19 TODEA G CĂTĂLIN XI A G2 20
20 DUMA D            SERGIU XI A G2 23
21 CUPȘA O ALIN XI A G2 21
22 KALLO C ANDREA XI A G2 22
23 SILAV VB DARIUS VASILE XI A G2 23
24 GLIGA T DIANA XI A G2 23
25 POPȘA DAVIDE XI A G2 21
26 POPESCU P TUDOR – CRISTIAN XI A G2 23
27 BĂBAN-BIZO O PAULA – FLORINA XI A G2 23
28 BONDA D MORENA-ANARITA XI A G2 20
29 DEAK C LAURENȚIU-CĂTĂLIN XI A G2 24
30 STOICA C ALEXANDRU XI A G2 24
31 MICUȘAN I ALEXANDRU XII B G2 20
32 BORCA I ANDREI-MIHAI XII B G2 20
33 LUCHINI T ROBERT XII B G2 20
34           PAȘCA A DAIANA XII B G2 20
35 POJAR N CRISTIAN-VASILE XII B G2 20
36 GĂDĂLEAN R ANDREEA XII A G2 21
37 MOLDOVAN D EDUARD XII A G2 21
38 CARMANU D LILIAN XII A G2 21
39 FERTEA M CĂTĂLIN XII A G2 21
40 OLTEAN TV TUDOR-DUMITRU XII A G2 22
41 SOCACI MG GABRIELA-ADRIANA XII A G2 21
42 BERCHEȘAN M PAUL-GABRIEL XII A G2 20
43 RÎȘTEI A ADRIAN-PAUL XII A G2 21
44 CHIRA BENIAMIN XII A G2 21
45 PRODAN A ADRIAN XII A G2 21
46 DREVE A RĂZVAN-DAN XII A G2 20
47 ȘIPOȘ I BOGDAN-LIUȚĂ XII A G2 21
48 PETRAR T ADINA XII A G2 20
49 UȚU FC CARMEN XII A G2 20
50 VETESY-FOITH A ADRIAN XII A G2 24
Colegiul Tehnic “Anghel Saligny”
Nr. crt. NUME Initiala

tatalui

PRENUME CLASA GRUPA

G1 / G2

Punctaj realizat
1. Vrînceanu I Ioana-Florina IXA G1 21
2. Mihaly A Alexandru IXA G1 20
3. Kuppan P Răzvan-Paul IXA G1 21
4. Dimitrachi S Bogdan IXA G1 22
5. Rusu F Răzvan IXA G1 21
6. Berar A-G Carmen-Aida IXA G1 20
7. Muntean V. Maria-Ruxandra IXA G1 20
8. Oșan P-S Andrei-Mihai IXA G1 20
9. Hirean G. Marian Daniel XB G1 21
10. Cătuna V. Alin Dănuț XB G1 20
11. Popa A. Robert-Daniel XB G1 20
12. Mureșan O. Alexandru XA G1 20
13. Corpodean F. Beatrice-Andreea XA G1 20
14. Iacab C. Cristian XA G1 21
15. Toth F David XA G1 21
16. Abrudan M. Cristian-Gabriel XIA G2 20
Liceul de Informatică “Tiberiu Popoviciu”
Nr. crt. NUME Initiala

tatalui

PRENUME CLASA GRUPA

G1 / G2

Punctaj realizat
1.        NEMEŞ PC TEODORA 10 G1 25
2.        POPUŢA AI DAN-ALEXANDRU 10 G1 25
3.        BADEA V MARIA-LORENA 9 G1 24
4.        BRĂNIANU GV. VLAD-GABRIEL 9 G1 24
5.        RĂBULEA O ŞTEFAN 10 G1 24
6.        KULCSAR I NOEMI 10 G1 24
7.        BACIU L CĂTĂLIN 10 G1 24
8.        NISTOR T DAVID-CRISTIAN 10 G1 24
9.        BOŢ MD  RADU 9 G1 23
10.    DOLHA A CĂTĂLIN-ANDREI 9 G1 23
11.    GHERASIM SP. SP PAULA-ALEXANDRA 9 G1 23
12.    MECEA LA DARIUS-LUCIAN 9 G1 23
13.    FICIOR C ANDREI-IOAN 10 G1 23
14.    MUNTEANU A ROBERT 10 G1 23
15.    NETEA IA MIHAI 10 G1 23
16.    BORDEA M FILIP 10 G1 23
17.    BUNGĂRDEAN CD DENISA-IOANA 10 G1 23
18.    CRĂCIUN I ALEXANDRU 10 G1 23
19.    FILIP P VLAD-ANDREI 10 G1 23
20.    SĂLĂJAN M ADRIAN-ANTONIO 10 G1 23
21.    FENEȘAN A ANDREI-IOAN 11 G2 23
22.    BODEA A ANDREI 9 G1 22
23.    BUIA A AURELIAN 9 G1 22
24.    HABA IM ROBERT-CRISTIAN 9 G1 22
25.    KRICSFALUSSY AC LENARD 9 G1 22
26.    MALAN G ANDREEA-IOANA 9 G1 22
27.    NICA G G PETRU-MATEI 9 G1 22
28.    CĂTINAŞ A DARIUS-EMANUEL 10 G1 22
29.    MARINCA M GABRIEL-IOAN 10 G1 22
30.    ONOE R LUCA-MIRCEA 10 G1 22
31.    RUSU F ROBERT-THEODOR 9 G1 22
32.    MOLDOVAN A VLAD-MIHNEA 11 G2 22
33.    ŞAMŞODAN A ANTONIA 11 G2 22
34.    TOPAN PV OANA-MARIA 11 G2 22
35.    MUREŞAN C SALOMEEA 12 G2 22
36.    POPA O RADU-ALEXANDRU 12 G2 22
37.    BAIAS ZI DRAGOS-EMANUEL 12 G2 22
38.    BOIERU A ALEXANDRU-ȘERBAN 12 G2 22
39.    MARINA V RARES-DAN 12 G2 22
40.    MARC CI CRISTIAN-ANDREI 9 G1 21
41.    COSTAN D RUBEN 10 G1 21
42.    DODU V CRISTIAN-VASILE 10 G1 21
43.    ROŞU M OVIDIU-MARIAN-DUMITRU 10 G1 21
44.    CÂMPAN M RAUL-IONUŢ 10 G1 21
45.    MIRON R CRISTIANA-ANDREEA 10 G1 21
46.    SOPOM I DARIUS-GEORGE 10 G1 21
47.    MARIAN B VASILE 11 G2 21
48.    TROFIM I ALEXANDRU 11 G2 21
49.    VEREȘEZAN I PAUL-MIHAI 12 G2 21
50.    DAN I CRISTIAN 12 G2 21
51.    GĂLĂŢAN GL. GL TUDOR-IOAN 9 G1 20
52.    BĂRBOS DC DAN-ALEXANDRU 9 G1 20
53.    NISTOR VG DIANA-CĂTĂLINA 9 G1 20
54.    PAVEL T ANDREI-TITUS 10 G1 20
55.    DOHAN G ALEXANDRA-DARIA 10 G1 20
56.    FODOR A HELGA 10 G1 20
57.    BARTOLOMEI I VLAD ALEXANDRU 11 G2 20
58.    RUS CA DANA-BENDIS-HÉRA 11 G2 20
59.    ZNACENI V DANIEL 11 G2 20
60.    BOGHEAN V VLADISLAV 11 G2 20
61.    CHIOREAN D BOGDAN-EMANUEL 11 G2 20
62.    CIOTA I DRAGOŞ-IOAN 11 G2 20
63.    CIURTEA I ALEXANDRU-EMANUEL 11 G2 20
64.    BABINEȚ VA TUDOR 12 G2 20
65.    BOBOCEA FD LAURENTIU-VLAD 12 G2 20
66.    POP B ANCA-SARA 12 G2 20
Liceul Teologic Adventist “Maranatha”
Nr. crt. NUME Initiala

tatalui

PRENUME CLASA GRUPA

G1 / G2

Punctaj realizat
1 ROTARU G IACOV X G1 21P
2 SCOPETI S STEFANIA-PARASCA X G1 20P
3 FINA M MIHAIL-GABRIEL XII G2 20P
4 PASCA I BENIANIN XI G2 22P
5 NUTIU V RAUL XII G2 21P
6 BACIU N TEODOR XII G2 22P
7 KALLAI F LORAND XI G2 20P
Liceul Teologic Baptist “Emanuel”
Nr. crt. NUME Inițiala

tatălui

PRENUME CLASA GRUPA

G1 / G2

Punctaj realizat
1.        BABA D. DARIUS a IX-a G1 24
2.        CEREI D. Ș. TANIA ȘTEFANIA a IX-a G1 23
3.        DAN A. D. MIRIAM ALEXANDRA a IX-a G1 22
4.        RUSU G. IOAN DANIEL a IX-a G1 22
5.        SĂLĂGEAN OANA LAURA a IX-a G1 21
6.        TIMIȘ V. C. NICOLAS ALEXANDRO a IX-a G1 21
7.        CÎRLIG L. OLGA MARIA a IX-a G1 21
8.        CHETREANU C. ROBERT STELIAN a IX-a G1 21
9.        PLEȘA P. TEODORA IOANA a IX-a G1 20
10.    TOANCĂ C. CRISTIAN EMANUEL a IX-a G1 20
11.    CÂMPEAN D. BOGDAN a IX-a G1 20
12.    CÎMPEAN V. ANDREI DANIEL a IX-a G1 21
13.    PISCOI G. ELISABETA a X-a G1 24
14.    FIZEȘAN A. PAUL a X-a G1 23
15.    DÎRLEA T. ȘTEFANIA a X-a G1 22
16.    VARRO I. ANDREA a X-a G1 22
17.    DAN G. DARIAN OTNIEL a X-a G1 22
18.    COPAȚIU SOPON I. LORENA IOANA a X-a G1 21
19.    CHIOREAN I.C. TUDOR a X-a G1 21
20.    GABRIAN D. ALEXANDRA EMANUELA a X-a G1 21
21.    VEJA M. GEORGE CORNELIU a X-a G1 21
22.    TUDOR-A L MIHAI a X-a G1 20
23.    TODORAN M. ANTONIO a X-a G1 20
24.    CIORTEA A.D. FILIP SAMUEL a X-a G1 20
25.    PUȘCAȘ L. ZAMFIRA a X-a G1 20
26.    COSTEA S. DAVID a XI-a G2 22
27.    LUNG I.C. DENIS LIAN a XI-a G2 21
28.    ROTAR N. EVELYN ANDREEA a XI-a G2 20
29.    RAD I. DAMARIS a XI-a G2 20
30.    DINU-POP C. SARA a XI-a G2 20
31.    MATEUȚ A.P. RALUCA EMANUELA a XI-a G2 20
32.    CHIȘ I. IOAN a XI-a G2 20
33.    PĂLĂCEAN P. PATRICIU a XII-a G2 24
34.    MUREȘAN D. LUCAS a XII-a G2 24
35.    GOG C. RALUCA a XII-a G2 22
36.    CADIȘ V. VASILE a XII-a G2 23
37.    MARC D. DAVID a XII-a G2 22
38.    RUSU G. EMILIA SIMINA a XII-a G2 21
39.    FĂRĂGĂU B. EMMA RUTH a XII-a G2 21
40.    MUREȘAN V. FILIP VASILE a XII-a G2 20
41.    CÎRȚU V. IOANA ANDREEA a XII-a G2 20
42.    TODEA M. DARIA a XII-a G2 20
43.    DOSPINESCU A. CAMELIA a XII-a G2 20
44.    DÎRLEA T. TEODOA MARIA a XII-a G2 20
45.    SZABO A. VICTORIA a XII-a G2 20
46.    CUIBUS D. IONUȚ a XII-a G2 20
47.    MOCAN N. ADINA a XII-a G2 20
48.    RICEAN G. IOSIF a XII-a G2 20
Liceul Teoretic “Mihai Eminescu”
Nr. crt. NUME Initiala

tatalui

PRENUME CLASA GRUPA

G1 / G2

Punctaj realizat
1.        CHIRA M. MARIA XI B G2 21
2.        GHERMAN I. OANA XI B G2 21
3.        SCHMOTZER N. KARLA XIB G2 20
4.        VIDICAN G. MONICA CARMEN XI B G2 20
5.        HULPOI O. OVIDIU MIHAI XI A G2 24
6.        CIUREA R. DANIEL MIHAI XI A G2 22
7.        PALMOTĂ C. NARCISA LORENA XI B G2 24
8.        CRIȘAN P. TEODORA XI B G2 25
9.        ZANC M. HORAȚIU XI A G2 21
10.    PIETRARU P. RAISA XI B G2 24
11.    BOJAN L. DAVID XI B G2 23
12.    DRIMBE C. CARLA PETRA XI B G2 24
13.    MARC P. MĂLINA XI A G2 21
14.    MOLDOVAN P. MARA-DENISA XI B G2 24
15.    MIRON M. ADRIAN XI A G2 21
16.    BENTEA A. MARK-ANTONIO XI A G2 21
17.    TĂTARU D. CELINE XI A G2 21
18.    IELCIU F. ȘERBAN XI C G2 20
19.    HANZU D. BIANCA XI A G2 20
20.    TANCA N. SONIA ALEXANDRA XI C G2 22
21.    PARLAPAN I. ELIZA XI C G2 21
22.    ȘIMON F. IOANA XI C G2 21
23.    MÂNECAN I. SEBASTIAN DANIEL XI C G2 20
24.    CÂMPAN C. OANA MARIA XI C G2 21
25.    RUS V. MELISA XI C G2 20
26.    FELHAZI I.F. CARMEN PAULA XI C G2 21
27.    MUNTEANU I.D. ANDRADA DAIANA XI C G2 22
28.    VERȘAN C. ESTERA XI C G2 20
29.    CHERECHEȘ S. MARIA X A G1 20
30.    MATEAS C. DAVIDE X A G1 21
31.    HANDREA V. ALESSIA CATRINA X A G1 20
32.    CERNEA V. CĂLIN VALENTIN X A G1 20
33.    BARTA I. ELISA ALESSANDRA X A G1 20
34.    TAT G. ALEXIA GEORGIANA X A G1 23
35.    SZEKELY L.F. LORENA X C G1 22
36.    NYLOȘ G. GIULIA X B G1 21
37.    DANCIU G. ELLA X A G1 23
38.    LAZĂR C. LORENA DIANA X B G1 21
39.    CHIOREAN I. VLAD X A G1 24
40.    MOLDOVAN L. EMANUELA X A G1 23
41.    MARC-BODOR D. DANIEL ANDREAS IX A G1 24
42.    MORARU I. DENIS IX A G1 24
43.    MIRON D.I. ANTONIO IX A G1 24
44.    BUDA D.I. DARIUS IUSTIN X B G1 20
45.    MARIȘ D. ANAMARIA X B G1 20
46.    HANGA M.C. CRISTIANA PAULA  X B G1 21
47.    HOSSU C.S. PAULA X B G1 20
48.    CHERECHEȘ S. ANDREEA X A G1 20
49.    TUDOR S. OANA ȘTEFANIA X A G1 21
50.    GĂLUȘCĂ N. ELENA X A G1 21
51.    MĂMĂLIGĂ I. IRINA XA G1 20
52.    CHIRA E. LUCIA ANDREEA X A G1 22
53.    FĂRCAȘ A. ALEXANDRU X A G1 20
54.    MORARIU S. DIANA TEA X A G1 21
55.    MUREȘAN O. ANDREEA DENISA IX A G1 23
56.    PERDE R.M. DAVID IX A G1 24
57.    POP S. DARIA IX A G1 22
58.    STĂNCIULESCU T. EMANUEL IX A G1 24
59.    LUCHIAN V. FELICIA IX A G1 25
60.    AȘCHILEAN D. MARIA IX A G1 23
61.    COMARNIȚCHI G. DELIA SEBASTIANA IX A G1 25
62.    RAȚIU A. ANTONIA IXA G1 23
63.    DRĂGAN A. LORENA CEZARA IX A G1 24
64.    MUREȘAN S. NORIS IX A G1 25
65.    SEBEȘTEAN M. DARIA MIHAELA IX  A G1 23
66.    NEGREA E. DENNIS IX A G1 25
67.    CSOG J. DANIEL IX  A G1 24
68.    PALCU C. ADRIAN IX C G1 22
69.    ȘOLCA V. BIANCA VALENTINA XB G1 20
70.    GÎRBĂU A. RAREȘ X A G1 22
71.    MOLDOVAN E. RALUCA X A G1 21
72.    PĂNICAN N. DARIUS FLAVIO X A G1 21
73.    SZABO A. SARA DENISA IX A G1 24
74.    PETREAN M.E. ANGELO IX A G1 24
75.    MARUSCIAC M. ADELA IX A G1 24
76.    GURBET R. DAVID ERIK IX A G1 24
77.    STUPAR I. BOGDAN IX A G1 24
78.    POP A. LUCA IX A G1 23
79.    RĂDULESCU F. ALEXANDRU IX A G1 24
80.    IGNA L. DARIA CAMELIA IX A G1 24
81.    VIDREAN N. MARGARETA NATALIA IX A G1 24
82.    HEGHEDUȘ G. TUDOR IX C G1 22
83.    ROMAN M. MATEI IX C G1 24
84.    ABRUDAN O. RALUCA DENISA IX A G1 23
85.    IVĂNUȘ B. VITALINA IX C G1 25
86.    MARIAN M. MARIUS ADRIAN IX C G1 24
87.    DOBOCAN A. MIHNEA IX C G1 22
88.    POP M. ANTONIA TEODORA IX A G1 22
89.    ZANET M. DANIEL CRISTIAN IX C G1 22
90.    CALU C. TUDOR IX C G1 24
91.    TOMA S. ANTONIO IX  C G1 25
92.    ROMIȚAN S. CRISTIAN IX C G1 25
93.    BORDEA B. RALUCA ANDREEA IX A G1 24
94.    BOLBOACĂ S. DANIEL IX C G1 22
95.    BOCȘA M. ALEXANDRA IX C G1 21
96.    GIGĂ I. IONUȚ CĂTĂLIN IX C G1 24
97.    RUSU A. OCTAVIAN IX C G1 24
98.    GRARD J. LEYLA VALENTINE IX C G1 24
99.    CĂLĂTEAN F. CAMELIA IX C G1 24
100.                        LAKATOȘ L. ALEXANDRU IX C G1 24
101.                        DIMOFTE C. RĂZVAN ANDREI IX C G1 24
102.                        BOGDAN M.I. CRISTIAN MARIAN IX C G1 22
103.                        ONIGA E. VLAD MATEI IX C G1 20
104.                        ȚÎRȚAN T. ALEXANDRU IX C G1 25
105.                        CORPODEAN A. ALEXANDRU IX C G1 25
106.                        ANDREESCU R. ARHUR IX C G1 22
107.                        TRIF C. DIANA IX C G1 25
108.                        MUREȘAN S. CĂTĂLIN CRISTIAN IX C G1 25
109.                        NICOARĂ C. DARIUS IX C G1 25
110.                        HĂLĂȘTOAN D. DUCA IX C G1 25
111.                        CÎMPIAN I. BEATRICE X A G1 22
112.                        PRIPON V. MARA ALEXIA X B G1 20
Liceul cu Program Sportiv Cluj-Napoca
Nr. crt. NUME Initiala

tatalui

PRENUME CLASA GRUPA

G1 / G2

Punctaj realizat
1 CIORCA IF MELANIA a 9 a G1 20
Liceul Teoretic “Brassai Sámuel”
Nr. crt. NUME Initiala

tatalui

PRENUME CLASA GRUPA

G1 / G2

Punctaj realizat
1 Péntek A Boglárka IXB G1 20
2 Balázs L Bálint IXB G1 20
3 Bálint A Árpád XA G1 21
4 Darkó T Kinga XIA G2 22
5 Cservény Cs Csilla XIA G2 24
Seminarul Teologic Ortodox
Nr. crt. NUME Initiala

tatalui

PRENUME CLASA GRUPA

G1 / G2

Punctaj realizat
1.        POP AS MĂDĂLINA DARIANA XI G2 21
2.        BALEA N ALINA-NICOLA XII G2 20
3.        PETEAN E MARIUS-CĂLIN XII G2 22
4.        VLAD N IONUȚ-FLORIN XII G2 22
5.        MUNTEAN CI MARIA XII G2 20
6.        BELDEAN R PAULA-RUXANDRA XII G2 22
7.        ȚĂRANU-CIOATĂ BR EUSEBIU-PETRICĂ XII G2 23
8.        CIUPE A EMANUEL XII G2 22
9.        SIMINIC IG ILIE XII G2 20
10.    POD I GABRIEL-IOAN XII G2 21
11.    ROIBAN G ȘTEFAN XII G2 20
12.    HANZI A ANDREI-MIHAI XII G2 20
13.    COROIAN C DARIUS-ȘTEFAN XII G2 21
14.    MĂRGINEAN C PAUL XII G2 20
15.    SCRIDON I DORIAN-GEORGIAN XII G2 20
16.    ȘUTEU RM BOGDAN-MIRCEA XII G2 23
17.    CURTEAN A VLAD-CĂTĂLIN XII G2 22
18.    MUREȘAN LM DRAGOȘ XII G2 22
19.    STROESCU G ALEXANDRU XII G2 21
20.    CSOREGI C NICOLAS XI G2 21
21.    ZÎRNĂ A ADRIA-ANTONIA XI G2 21
22.    IOVĂNESCU M DORIANA XI G2 20
23.    BAL C CRISTIAN-ALEXANDRU XI G2 22
24.    MARIȘ I ANDRADA-MARIA XI G2 21
25.    GÎNDAC IC FLAVIU-ALEXANDRU XI G2 20
26.    ZLATE D RAUL XI G2 21
27.    MURĂȘAN O VLAD-IOAN XI G2 20
28.    BOANCĂ I VLAD-MARIUS XI G2 20
29.    BODOR IP PETRU-RAREȘ XI G2 21
30.    PINTE F IONUȚ-FLORIN XI G2 20
31.    PĂCURAR D DANIEL IX G1 20
32.    GERHGHEL A ANABELA-CRIISTINA IX G1 21
33.    BOEREAN PL MARIUS-PAUL X G1 21
34.    TOADER I MARIUS-ANDREI X G1 23
35.    POMOHACI F FLOREA-ALEXANDRU X G1 25
36.    VAIDA F FLORIN-ANDREI X G1 22
37.    MESCANIC D SORIN X G1 23
38.    GÂRBOVAN VT DRAGOȘ-VLĂDUȚ X G1 22
39.    PERȘA ID TUDOR-ANDREI X G1 23
40.    RUȘTI G VASILE X G1 20
41.    PAȘCU V ANDREI X G1 22
42.    BOBOȘ MA ANDREI-IONUȚ X G1 24
43.    POP P PAUL-IONUȚ X G1 22
44.    DANCI IF OCTAVIAN X G1 22
45.    CĂLUGĂR V DARIUS X G1 23
46.    BUTA IS IOAN-DRAGOȘ X G1 24
47.    ALB D LAURENȚIU X G1 23
48.    ANTON DN RAUL-DĂNUȚ X G1 25
49.    LEU BM VLAD X G1 23
50.    PATACHI MD ALEXIA X G1 21
51.    LAZĂR AO MARIA-GEORGIANA X G1 20
52.    BOB I ARINA-RALUCA X G1 21
53.    CRIȘAN G CRISTIAN X G1 21
54.    COLDEA GV TUDOR X G1 20
55.    CIURTIN DA IASMINA-DARIA X G1 24
56.    SEMAN C SILVIU X G1 23
57.    POP I ANDREI X G1 2
58.    GABRIAN D DAVID X G1 20
59.    MERA E MARIA X G1 21
60.    TUDOR A ȘTEFAN X G1 21
61.    DANCIU D NADIRA X G1 24
62.    CENAN I CĂTĂLIN X G1 22
63.    NEACȘU MG MARIA X G1 22
64.    CĂRĂIAN I CĂTĂLIN XI G2 21
65.    SUCIU CI MARIA-IRINA IX G1 20
66.    OLAR DD IULIA-ALEXIA IX G1 20
67.    IVAN H ALEXANDRU IX G1 20
68.    GROZA D LORENA-DENISA IX G1 21
69.    STAN HM ANDREI IX G1 21
70.    BLENCHE FI DARIUS IX G1 21
71.    CÎMPAN I ALEX-CIPRIAN IX G1 21
72.    CIUBOTARU Ș CARINA-ELENA IX G1 21
73.    CHIȘ M BEATRICE-MMARIA IX G1 22
74.    CERCEȘ I ANDREEA-MARIA IX G1 22
75.    STAN M RAUL IX G1 22
76.    LUCACIU I ROBERT IX G1 22
77.    BRETOIU DARIA IX G1 22
78.    MIRON V DARIA-ȘTEFANIA IX G1 22
79.    VASILE ML VLAD-DAVID IX G1 22
80.    CIUBUȘ LA CEZARA-ANDREEA X G1 22
81.    HAZI M TODORUȚ-EUGEN X G1 25
82.    ADOREAN C DENIS-MĂDĂLIN X G1 21
83.    VANA D PAULA X G1 23
84.    CĂLINA F ALEX-MARC X G1 25
85.    ZĂGREAN MN IOANA-TEODORA X G1 21
86.    MOCANU A DAVID-ADRIAN IX G1 22
87.    ILIAN I MARIA IX G1 25
88.    RUS C ANDRA-PAULA IX G1 20
89.    MAYER CD TUDOR-CRISTIAN IX G1 23
90.    POP AC CRISTIAN-GABRIEL IX G1 20
91.    BARSTAN I IOAN IX G1 21
92.    DUMEA D ARIANA-MARIA IX G1 22
93.    COCIȘ Ș RARAȘ-MIHAI IX G1 21
94.    BACI SI MARIA-IOANA IX G1 20
95.    GIURGIU A ALINA-ROXANA IX G1 22
96.    GHIRBICEAN C ANDREEA-DIANA IX G1 20
97.    BUCERZAN CA CEZARA IX G1 21
98.    ȘERBAN SM RADU-MIHAI IX G1 22
99.    TODEREAN D EMANUEL-GEORGE IX G1 21
100.                        ȘAITIȘ H ANDREI-LIVIU IX G1 21
101.                        HÎRȚA A ȘTEFAN-CRISTIAN IX G1 20
102.                        LUCUȚA G ALISIA X G1 21
103.                        COROIAN N LUCA X G1 21
104.                        ȘTEFAN G EMANUEL-FLORIN X G1 21
105.                        ROȘU A DAVID-MIHAI IX G1 22
106.                        BROIANA GH TUDOR X G1 21
107.                        BOITOR ID TIMOTEI X G1 20
108.                        PALER-GROȘAN R RAREȘ-ȘTEFAN IX G1 23
109.                        DRĂGAN D PAUL-DAVID X G1 20
110.                        PRUNAR O IOAN-MIHAI X G1 20
111.                        BANYAI I LISA-MARIA X G1 21
112.                        CHEȚAN D ANDREEA X G1 24
113.                        BANC N RAREȘ-NICOLAE IX G1 21
114.                        MAN I ADRIAN-GHEORGHE IX G1 20
115.                        CRISTEA M MIHNEA-MIHAI IX G1 21
116.                        ȚĂRANU RT ANA X G1 22
117.                        BĂTINAȘ I ANDREEA-MARIA IX G1 20
Colegiul Tehnic “Ana Aslan”
Nr Criteriu Nume Initiala tatalui Prenume Clasa Grupa Punctaj
1 Oltean I Flavia-Claudia XI G2 21
2 Raus I Ilie-Adrian XI G2 20
3 Trif C Cristian XII G2 20
4 Hodis T.A Alexandra-Teodora XII G2 21
5 Vaida M Daria XII G2 20
6 Man M Lavinia-Alexandra XI G2 22
7 Tatis M Raluca XI G2 22
8 Radu M Corina-Gabriela XI G2 20
9 Tibrea V Alexandru-Vasile XI G2 20
10 Iuhos D Lorena-Beatrice XII G2 20
11 Bazilevski N Ana-Maria XII G2 20
12 Szenes I Cornelia Izabela XII G2 22
13 Piodi N Nicoleta XI G1 22
14 Socaciu I Alexandru-Mihai XI G1 20
Liceul Greco-Catolic “Inochentie Micu”
Nr. crt. NUME Initiala

tatalui

PRENUME CLASA GRUPA

G1 / G2

Punctaj realizat
1 MAIERO O ALIN RAUL a-IX-a G1 23
2 OPREA G CARLA FRANCISCA a X-a G1 23
3 GADALEAN V DARIUS a X-a G1 22
4 GHILA D TANIA TEODORA a IX-a G1 22
5 MERILA A MARIUS ALEXANDRU a X-a G1 22
6 TANTAU F.A. RAFAEL a X-a G1 22
7 MIZGAN-DANCIU C GEORGE-VLAD a X-a G1 22
8 BIRLADEANU C TEODOR a X-a G1 21
9 JURCA D CATALIN DARIUS a X-a G1 21
10 POP A ANDREI a IX-a G1 21
11 GASCA C RAZVAN-ANDREI a X-a G1 21
12 MEZEI R ANDREI a X-a G1 20
13 BERINDAN O OANA IULIA a IX-a G1 20
14. CUIBUS V ALEXANDRA CRISTINA a XI-a G2 23
15 CHIFOR A SILVIA ANDREEA a XII-a G2 22
16 VIMAN V ALEXANDRA RAMONA a XII-A G2 22
17 BALAS G ALEXANDRA a XII-a G2 21
18 CALUGAR H BOGDAN a XI-a G2 21
19 FISER S ROCSANA a XII-a G2 21
Liceul Teoretic “Gheorghe Sincai”

Grupa G1

Nr. crt. NUME Initiala

tatalui

PRENUME CLASA GRUPA

G1 / G2

Punctaj realizat
1 SARBU D DENISA-MARIA IX D G1 20
2 POPA A ALEXANDRA IX D G1 21
3 ROSCA M OANA-MARIA IX D G1 20
4 MOCIOFAN A THEODOR IX D G1 21
5 POPA VI ANTONIO IX D G1 20
6 POP D MARA IX D G1 21
7 DOLHA V DAVID ROBERT IX C G1 23
8 MASCASAN C SORANA IX G1 22
9 VOICA D ALEXIA IX D G1 23
10 LUPU E CARLA IX G1 20
11 POPOVICI A ROXANA IX C G1 21
12 TATAR V DAVID IX D G1 20
13 ILOVAN IC ERIC IX C G1 22
14 STURZ A ALEXANDRA -ANNABELLA IX A G1 21
15 GILOAN H HOREA IX A G1 21
16 OPREA S ANDREEA IX D G1 23
17 MACEASE C NAOMI-ALEXANDRA IX C G1 22
18 MORAR C MIHNEA TOMA IX D G1 21
19 OPRESCU V NORA IX C G1 25
20 RIZOIU G ANDREEA IX G1 20
21 BERINDEANU IC DAVID EMANUEL IX D G1 20
22 BOCA A IOANA MACRINA IX G1 22
23 ARDELEAN C DARIA GEORGIANA IX D G1 21
24 SOMESANU D CRISTIAN DANIEL X G1 22
25 BADESCU   ILINCA DARIA IX D G1 22
26 GIURGEA M IOANA IX D G1 21
27 ARDELEAN C VICTOR DAN IX D G1 21
28 BUKKOS L DALIA LARISA IX C G1 21
29 BERAR R ANDREI   G1 22
30 CONSTANTINIDI R ALEXANDRU X C G1 20
31 TARTA M EMANUEL X A G1 22
32 CHENDE S VALENTIN X C G1 21
33 IANCHIS NC ADRIAN TUDOR IX C G1 21
34 CATANAS S TEODORA ELENA IX G1 20
35 HOZA RNC NICOLA X A G1 21

 

Grupa G2

Nr. crt. NUME Initiala

tatalui

PRENUME CLASA GRUPA

G1 / G2

Punctaj realizat
1 MARC V TUDOR XI B G2 20
2 MIHACEA I IOANA XI B G2 23
3 DUMITRU H SMARANDA IOANA XI B G2 23
Liceul ELF
Nr. crt. NUME Initiala

tatalui

PRENUME CLASA GRUPA

G1 / G2

Punctaj realizat
1 Cuc T Rareș X G1 21
2 Stoica-Filip M Patricia X G1 22
3 Leonte A Briana X G1 24
4 Tanțău F Ana X G1 21
5 Câmpean L L Ana X G1 25
6 Gavriș M Theodora X G1 25
7 Handru A Diana X G1 22
8 Mureșan C Emanuela X G1 22
9 Koșa E M Miruna X G1 25
10 Ciobanu T Tudor X G1 23
11 Griga R Simina X G1 20
12 Rozor M Dan X G1 24
13 Barabulă F Ștefan X G1 25
14 Badiu F Florin X G1 22
15 Ofrim V Sofia X G1 24
16 Buligă M Mihai X G1 23
17 Gurgu B Raul X G1 20
18 Hăpăianu C Dragoș X G1 24
19 Tămaș F Maria IX G1 24
20 Pamfiloiu I Dan IX G1 24
21 Bejan M Dominic IX G1 24
22 Moldovan S Almira IX G1 23
23 Mureșan L V Dora IX G1 22
24 Ludu L Patricia IX G1 21
25 Mureșan M Nina IX G1 25
26 Vaida D Sara IX G1 24
27 Goia I Cristian IX G1 24
28 Rusu O Alexia IX G1 22
29 Surcel M Tudor IX G1 22
30 Popovici B Mihai IX G1 22
31 Filipișan A Adriana IX G1 22
32 Țupa R Petra IX G1 23
33. Pop S Teodora IX G1 22
34 Rusu G Elena IX G! 22
35 Laszlo I Renata-Ioana XI G2 22
36 Călinici M carina XI G2 21
37 Todea-Iancu E Andrei XI G2 22
38 Kollar G Carina XI G2 23
39 Abrudan M Victor XI G2 23
40 Podar N Nicolae XI G2 22
41 Helerea A Darius XI G2 21
42 Csillag E Petra XI G2 21
43 Crișan C N Cezara XI G2 23
44 Sotelecan C Răzvan XI G2 22
45 Karenits W Walter XI G2 21
46 Ordean M Mihnea XI G2 22
47 Bulieris F Vlad XI G2 22
Colegiul Tehnic de Telecomunicatii “Augustin Maior”
Nr. crt. NUME Initiala

tatalui

PRENUME CLASA GRUPA

G1 / G2

Punctaj realizat
1 SABAU D DAVID 10 G1 25
2 DAMSA D DARIUS DAN 10 G1 24
3 NISTOR M T RARES BOGDAN 10 G1 24
4 BARA A VALENTIN 10 G1 23
5 DANDOS J MIHAELA 9 G1 23
6 HURGOI D OCTAVIAN 10 G1 23
7 ICLOZAN A ANDREI 9 G1 23
8 NEMES D MARC ANDREI 10 G1 23
9 PASTOR RS SERBAN EMILIAN 10 G1 23
10 CIMPEAN I DUMITRU 9 G1 22
11 CIMPEAN   STEFAN ADRIAN 9 G1 22
12 GARBO F ANA 9 G1 22
13 HORVAT H BOGDAN 10 G1 22
14 ILEA E RAUL SEBASTIAN 9 G1 22
15 JUCAN M MIRCEA-ALEXANDRU 10 G1 22
16 MORAR A ADRIAN 10 G1 22
17 MURESAN R GEORGE 10 G1 22
18 POP GACIU S T DARIUS ILIE 10 G1 22
19 RAILEANU M G CATALIN RAUL 10 G1 22
20 STEF T I VLAD IULIAN 10 G1 22
21 SUCIU A RADU ADRIAN 9 G1 22
22 TOTH I EDUARD BOGDAN 10 G1 22
23 BALINT A ROLAND 9 G1 21
24 BINDIU I VALER IONUT 9 G1 21
25 BUTA I VLAD RAZVAN 10 G1 21
26 GHERMAN C OCTAVIAN 9 G1 21
27 JELER D DANIEL IONUT 9 G1 21
28 KONYA T DAVID 9 G1 21
29 MON N DENISA NICOLETA 10 G1 21
30 PALFFI C ZSOLT 9 G1 21
31 ROMAN C ANTONIO TUDOR 10 G1 21
32 RUS I RARES BOGDAN 10 G1 21
33 SOUCA O C GABRIEL MARIAN 10 G1 21
34 TOSU S GEANINA ROXANA 10 G1 21
35 VANEA MIHET H HOREA FRANCISCO 10 G1 21
36 ZANGAR I IULIA ALEXANDRA 9 G1 21
37 BIRIS E OVIDIU DACIAN 10 G1 20
38 BOTH O ANTONIO-COSMIN 10 G1 20
39 BULGAR A GRIGORE 9 G1 20
40 CHENDERESAN I DAVID 10 G1 20
41 GANJ T LAUREAN TEODOR 9 G1 20
42 KERESZTESI CL ALEX CRISTIAN 10 G1 20
43 LUNG C ALEXANDRU DANIEL 10 G1 20
44 MARGINEAN H CLAUDIU 10 G1 20
45 NEMTOIU L PAUL ANDREI 10 G1 20
46 OLTEAN C V VLAD RAZVAN 10 G1 20
47 RESTEU I MARK 10 G1 20
48 SARATILA V MARIA OTILIA 10 G1 20
49 TARANU F MANUEL CRISTIAN 9 G1 20
50 TARCEA F I STEFANIA FLORINA 9 G1 20
51 TOADER A ANDREI 10 G1 20
52 TOADER D CLAUDIU CATALIN NICOLAIE 9 G1 20
58 DUNCA   ROBERT ADRIAN 12 G2 25
72 SZABO P DARIUS ANDRES 12 G2 22
61 LOJIGAN I IOAN ADRIAN 11 G2 21
64 MEDAN S EMANUEL DAN 12 G2 21
67 POP I L TUDOR ALEXANDRU 11 G2 21
70 SARVADI L LEO DANIEL 12 G2 21
73 TIMIS V LUCIAN 11 G2 21
53 BALAZS P ALEX DANIEL 11 G2 20
54 BARAIAN A T ALEXANDRU DANIEL 11 G2 20
55 CHENDREAN S MIREL 11 G2 20
56 CIMPEAN A EDUARD 12 G2 20
57 COTINGHIU D TUDOR DAN 11 G2 20
59 GAIDEI S FABIAN 11 G2 20
60 LAZAREAN C CATALIN 11 G2 20
62 MARIS T SORIN MARIAN 12 G2 20
63 MATES C ANDREI AURELIAN 12 G2 20
65 MUNTEAN O CATALIN 12 G2 20
66 MUNTEAN A G MARIUS ADRIAN 11 G2 20
68 PRODAN R RAUL CATALIN 12 G2 20
69 SAIERLI A T ERIK 11 G2 20
71 STOICA S T PAULA 12 G2 20
74 TOPCIU A D MARC ALEXANDRU 12 G2 20
Colegiul de Muzica “Sigismund Toduta”
Nr. crt. NUME Initiala

tatalui

PRENUME CLASA GRUPA

G1 / G2

Punctaj realizat
1 SAROSI I ARON 12B G2 24
2 BAKO I ANDREEA 12B G2 22
3 MOLNAR-SERES E ROLAND JOLT 12B G2 22
4 RENYI   CSILLAG 12B G2 22
5 KISS I ILDIKO ILKA 12B G2 22
6 KASABIAN   KAMILLA 12B G2 22
7 NAGY   AGOTA 12B G2 21
8 FERENCZI L ZSOFIA 12B G2 21
9 KULCSAR E SZINTIA 12B G2 21
10 SZABO BAZSA LOVASZ   RUBIN 12B G2 21
11 NAGY P EMESE 12B G2 21
12 TOTHPAL D AGOTA 12B G2 21
13 BIRO I NOEMI 12B G2 20
14 NAGY I BENCE-DAVID 12B G2 20
15 MURESAN M ANDRA 12C G2 22
16 ZAZULEA V VALERIA 12C G2 22
17 FLUERAS-BESA M DAN 12C G2 20
18 OPRIS D ANDREI 12A G2 23
19 STARCIUC D MARIA 12A G2 23
20 GLIGOR D DORIANA 12A G2 22
21 DUMITRESCU C CRISTIAN 12A G2 21
22 IRIMIES S ANTIM 12A G2 21
23 TOMOIOAGA I AMALIA 12A G2 20
24 LITA C DOROTHEA 12A G2 20
25 POP C ANA IULIA 12A G2 20
26 CIACOI V RAZVAN 12A G2 20
27 STARMULLER G MARK-ADAM 11B G2 21
28 BAZSO F BOTOND-FERENC 11B G2 20
29 MOLNAR Z TIMEA NOEMI 11B G2 20
30 SZOLLOSI J ESZTER 11B G2 20
31 OLARIU G LUCA 11C G2 25
32 SIDOR A ANRDEEA 11C G2 21
33 TRIF A RALUCA 11C G2 21
34 LACATOS C MARC 11C G2 22
35 MIHALCEAN N DUMITRU 11C G2 20
36 GUIA V TUDOR 11C G2 21
37 LELUTIU I OANA-ALEXANDRA 11A G2 24
38 VALEAN C ANDRA 11A G2 21
39 RUS SM ARCA-MARIA 11A G2 21
40 TARNOVEAN C SANDRA-DARIA 11A G2 20
41 BUSECAN NS MARIA CRISTINA 10A G1 20
42 LEUCA M MARIA 10A G1 20
43 BICIILA R RARES 10A G1 21
44 MEZEI DS THEODORE 10A G1 21
45 TOMOS D MARIA-CAMELIA 10A G1 23
46 STAN D ANDREEA-RAMONA 10A G1 22
47 POPA P GEORGIANA 10A G1 22
48 FLOROAIE AF BIANCA 10A G1 22
49 URCAN V SONIA 10A G1 23
50 PETEAN-PAVEL I MARIA ISABEL 10A G1 20
51 POCOLA AG MARC 10A G1 20
52 KEREKES M MELINDA-CSILLA 10B G1 22
53 IANKO ZS DEBORA-BLANKA 10B G1 22
54 BUKOS G HELGA 10B G1 21
55 SZABO E SZILARD 10B G1 20
56 VARGA A ROLAND 10B G1 20
57 NAGY J DORA 10B G1 21
58 TOKES G ERZSEBET-EMILIA 10B G1 21
59 BODOR A KAROLINA-ANITA 10B G1 21
60 HORVATH L ANNA EMESE 10B G1 22
61 KUN S SANDOR-ATTILA 10B G1 22
62 SOTELECAN S SERGIU IONUT RADU 10C G1 20
63 DUSCEAC V ILINCA MIHAELA 10C G1 22
64 URSU C FILOFTEIA 10C G1 22
65 SIMIONIUC F MARIA 10C G1 22
66 PETRUS L MATEI 10C G1 22
67 OLASUTEANU DC MIHAI-TIBERIU 10C G1 20
68 TORGE D MARA 10C G1 24
69 SORLEA C IULIA ALEXANDRA 10C G1 20
70 GRAD M PETRA-MARIA 9A G1 25
71 POPOVICI F ANDA-CALINA 9A G1 20
72 TALOS C MARIA 9A G1 22
73 NAGY F ELISABETA 9A G1 21
74 NAOIAN G DAVID 9A G1 20
75 DIRTU A ALEXANDRU 9A G1 20
76 VIZSNYAI FB FERENCZ-BOTOND 9B G1 23
77 ORTENSZKY G ATTILA 9B G1 20
78 BODNAR G BIANCA 9C G1 23
79 RUS O EMANUEL 9C G1 22
80 DELEAN I RALUCA 9C G1 22
81 DRAGOS V DARIUS 9C G1 21
82 STEFANESCU R DIANA 9C G1 22
83 TEODORESCU I. EDVIN 9C G1 22
84 CIUF B.A. SMARANDA 9C G1 22
85 SPATAR A.I. BRIANA 9C G1 23
86 BORA -ANDREI I. ANAMARIA 9C G1 20
87 VADAN V. MILENA 9C G1 20
88 PETREANU   SILVIA 9C G1 21
Liceul de Coregrafie si Arta Dramatica “Octavian Stroia”
Nr. crt. NUME Initiala

tatalui

PRENUME CLASA GRUPA

G1 / G2

Punctaj realizat
1 Tomescu V Alina XII G2 21
2 Torsin S Simina XII G2 20
3 Rusu C Mara XI G2 20
4 Meșter F Tudor XI G2 24
5 Fărcășan I David XI G2 22
6 Blaga D Marius XI G2 22
7 Bercean V Nicoleta XI G2 20
8 Popa I Horia IX G1 21
9 Stroia S Teodora IX G1 20
10 Mureșan N Alexia IX G1 20
11 Fabian I Miriam IX G1 20
12 Hădărig D Mara IX G1 20
13 Spânoche M Emilia IX G1 21
14 Micu M David IX G1 20
15 Tămaș I Carina IX G1 20
16 Nuna N Alexandra IX G1 22
17 Moldovan N Andreea IX G1 23
18 Bogdan I Maria IX G1 21
19 Aradi C Maria-Samira IX G1 20
20 Vermeșan N Daria X G1 21
21 Felseghi V Ioana X G1 24
22 Scînteie M Adelina X G1 21
23 Șofron V Andra X G1 21
24 Oargă D Georgiana X G1 20
25 Rusu Cătălina X G1 20
26 Sotelecan G Flavia X G1 20
27 Bălănean D Andrada X G1 21
28 Onin B Luca IX G1 23
29 Uțiu C Luca IX G1 22
30 Roșa T Teodora IX G1 20
31 Fintz J Ionela IX G1 20
32 Matei R Maria IX G1 20
33 Stan M Andrei IX G1 20
34 Constantinescu B Titus IX G1 20

 

Premii

 

Colegiul Tehnic Energetic Cluj-Napoca
Nr. crt. NUME Initiala

tatalui

PRENUME CLASA Denumirea premiului castigat
1 BANDE I RADU XIB Abonament la ELECTRIC CASTLE 2020
Colegiul Naţional “George Coşbuc”
Nr. crt. NUME Initiala tatalui PRENUME CLASA Denumirea premiului castigat
1 IEDAN-MILEA M GEORGIANA 12A Bilet CINEMA CITY
2 GUTAN M ELISE-MICHELLE 9G2 Abonament TIFF 2020
Liceul Teoretic Eugen Pora
Nr. crt. NUME Initiala tatalui PRENUME CLASA Denumirea premiului castigat
1.        NISTOR C RAUL IX Un bilet la Cinema City
Liceul Teoretic “Onisifor Ghibu”
Nr. crt. NUME Initiala tatalui PRENUME CLASA Denumirea premiului castigat
1 TĂPĂLAGĂ S FLAVIA IX S1 ABONAMENT LA OPERA
1 RĂȘINAR GD ALEXANDRA XII S1 1 BILET LA CINEMA CITY
Liceului de Arte Vizuale “Romulus Ladea”
Nr. crt. NUME Initiala

tatalui

PRENUME CLASA Denumirea premiului castigat
1 UNGUR V ANDRADA LORENA XA ABONAMENT LA TIFF 2020
Colegiul Naţional “Emil Racoviţă”
Nr. crt. NUME

Initiala

tatalui

PRENUME CLASA Denumirea premiului castigat
2 Ilea A Miruna Antonia 10 Abonament Opera
Liceul Teologic Reformat Cluj
Nr. crt. NUME Initiala

tatalui

PRENUME CLASA Denumirea premiului castigat
1 HATHAZI A ISABELLA ORSOLYA XI-A ABONAMENT TIFF 2020
Liceul Teoretic “Nicolae Bălcescu”
Nr. crt. NUME Initiala tatalui PRENUME CLASA Denumirea premiului castigat
1 CRISTUREAN L SARA XIF Bilet CINEMA CITY
2 PALAGE J ANTONIA X – ST2 Abonament TIFF 2020
Liceul Teoretic “Victor Babeş”
Nr. crt. NUME Initiala tatalui PRENUME CLASA Denumirea premiului castigat
1 COJOCARU   ALEXANDRINA X Abonament TIFF 2020
Liceul Teoretic “Avram Iancu”

Nr. crt.

NUME

Initiala

tatalui

PRENUME

CLASA

Denumirea premiului castigat

1

IGNAT

I.

ALEX MATEI

XD

abonament operă

Colegiul Naţional Pedagogic “Gheorghe Lazăr”
Nr. crt. NUME Initiala

tatalui

PRENUME CLASA Denumirea premiului castigat
  POP C IULIA a IX a Bilet la Cinema City
  PINTILIE R CATALINA a XII a Abonament la UNTOLD 2020
Liceul Teoretic “Lucian Blaga”
Nr. crt. NUME Initiala

tatalui

PRENUME CLASA Denumirea premiului castigat
1. Muresan M. S. Alexandru Dorian XI A 1 abonament la Tiff 2020
2. Crisan D. Anastasia IX B 1 bilet la Cinema City
Colegiul Național “George Barițiu”
Nr. crt. NUME Initiala

tatalui

PRENUME CLASA Denumirea premiului castigat
1 Romitan D Flaviu XA Abonament la TIFF
2 Ivanuș V Nica XIC Bilet la Cinema City
Colegiului Economic “Iulian Pop”
Nr. crt. NUME Initiala

tatalui

PRENUME CLASA Denumirea premiului castigat
1 ȘERDEAN D PAUL XI B UN ABONAMENT UNTOLD

2020

2 CORUJAN D DRAGOS IXA UN BILET LA CINEMA CITY
Liceul Tehnologic “Alexandru Borza”

Nr.crt.

NUME

Initiala

tatalui

PRENUME

CLASA

Denumirea premiului castigat

1

CORCEA

 

ANTONIO-DANIEL

X A

Bilet la film Cinema City

Colegiul Tehnic “Anghel Saligny”
Nr. crt. NUME Initiala tatalui PRENUME CLASA Denumirea premiului castigat
1. Abrudan M. Cristian-Gabriel XIA 1 Abonament la TIFF 2020
Liceul de Informatică “Tiberiu Popoviciu”
Nr.crt. NUME Initiala tatalui PRENUME CLASA Denumirea premiului castigat
1 MIRON R CRISTIANA-ANDREEA 10C 1 ABONAMENT LA OPERĂ
Liceul Teologic Adventist “Maranatha”
Nr. crt. NUME

Initiala

tatalui

PRENUME CLASA Denumirea premiului castigat
1 BACIU N TEODOR-MARIAN a XII-a BILET LA CINEMA CITY
Liceul Teologic Baptist “Emanuel”

Nr. crt.

NUME

Initiala

tatalui

PRENUME

CLASA

Denumirea premiului castigat

1.

DUNCA

O.

SERGIU OVIDIU

a XI-a

UN ABONAMENT LA OPERĂ

Liceul Teoretic “Mihai Eminescu”
Nr. crt. NUME Initiala

tatalui

PRENUME CLASA Denumirea premiului castigat
1 CÎMPIAN                     I. BEATRICE X A 1 BILET LA CINEMA CITY
2 POP     C.S. ADELA IOANA XI C 1 BILET LA CINEMA CITY
Liceul cu Program Sportiv Cluj-Napoca
Nr. crt. NUME Initiala

tatalui

PRENUME CLASA Denumirea premiului castigat
  TIRIBOI V ANDREI a 9 a 1 bilet Cinema City
Liceul Teoretic “Brassai Sámuel”
Nr. crt. NUME Initiala

tatalui

PRENUME CLASA Denumirea premiului castigat
1 KIS Z ANDREA XIA ABONAMENT ELECTRIC CASTLE
Seminarul Teologic Ortodox
Nr. crt. NUME Initiala tatalui PRENUME CLASA Denumirea premiului castigat
1 ȚĂRAN M MARIUS IX Abonament la Operă
2 ENEA R IOANA XII Bilet Cinema City
Colegiul Tehnic “Ana Aslan”
Nr. crt. NUME Initiala tatalui PRENUME CLASA Denumirea premiului castigat
1 SEICHEI M ANDREEA IX Abonament la Operă
Liceul Teoretic “Gheorghe Sincai”
Nr. crt. NUME Initiala

tatalui

PRENUME CLASA Denumirea premiului castigat
1 MARC V TUDOR XI B 1 BILET CINEMA CITY

 

Liceul ELF
Nr. crt. NUME Initiala

tatalui

PRENUME CLASA Denumirea premiului castigat
  Koșa   Miruna a X-a Un bilet la Cinema city
Colegiul Tehnic de Telecomunicatii “Augustin Maior”
Nr. crt. NUME Initiala

tatalui

PRENUME CLASA Denumirea premiului castigat
1 DABLEA L DARIA- ANDRADA 10 1 abonament la opera
Colegiul de Muzica “Sigismund Toduta”
Nr. crt. NUME Initiala

tatalui

PRENUME CLASA Denumirea premiului castigat
1. SILAGHI N. SABINA XII C ABONAMENT ELECTRIC CASTLE 2020
2. PETRUS L. MATEI X C BILET CINEMA CITY 2020
Liceul de Coregrafie si Arta Dramatica “Octavian Stroia”
Nr. crt. NUME Initiala

tatalui

PRENUME CLASA Denumirea premiului castigat
1 SUCALA F PATRICIA IX BILET LA CINEMA CITY

ETAPE

Pentru a nu te rătăci în drumul tău spre marele premiu, CuGeT a fost gândit pe etape. Află câte trepte ai de urcat pentru a ajunge în vârf!

 

Află mai multe!

Prima categorie (G1) este formată din elevii claselor a IX-a și a X-a, a doua categorie (G2) cuprinde elevii din clasele a XI-a și a XII-a, iar în cea de-a treia categorie (G3) se încadrează tinerii cu vârsta cuprinsă între 18 și 25 ani.

În cadrul olimpiadei CuGeT, elevii de liceu (G1 și G2) înscriși prin intermediul instituțiilor de învățământ din Cluj-Napoca vor concura prima dată în etapa pe școală. Tinerii cu vârsta cuprinsă între 18 și 25 de ani (G3) se vor întrece în etapa pe oraș.

Toți participanții vor avea de completat contra-cronometru un test grilă cu întrebări de cultură generală.

PREMII

La fiecare categorie, câștigătorii locului I vor primi suma de 2.500 de lei, cei care se vor poziționa pe locul II vor câștiga suma de 1.500 de lei, cei clasați pe locul III vor obține suma de 1.000 de lei.

CuGeT răsplătește cunoștințele de cultură generală ale tinerilor din Cluj-Napoca cu premii în bani în valoare totală de 19.000 lei.

În mod aleatoriu se mai pot câștiga: 3 abonamente la Electric Castle, 3 abonamente la un alt mare festival din Cluj, 10 bilete la TIFF, 10 bilete la Operă și 24 de bilete la cinema.

Premiile sunt în valoare totală de 30.000 de lei

Valorile menționate sunt valori nete ce vor fi acordate concurenților câștigători. 

Organizatorii vor suporta toate impozitele și taxele aferente, conform legislației în vigoare.

 

Sponsori & Parteneri

PARTENERI INSTITUŢIONALI

PARTENERI INSTITUŢIONALI

CU SPRIJINUL

SUSȚiNUT DE

CU SPRIJINUL

SUSȚiNUT DE

CU SPRIJINUL

CO-PRODUCĂTOR

CO-ORGANIZATOR

CU SPRIJINUL

CO-PRODUCĂTOR

CO-ORGANIZATOR

PARTENERI MEDIA

PARTENERI MEDIA